Пристрої ідентифікації доступу

Пристрої ідентифікації доступу

 

Пристрої ідентифікації доступу зчитують і розшифровують інформацію, записану на ідентифікаторах різного типу і встановлюють права людей, майна, транспорту на переміщення в охоронюваній зоні (об'єкті).

Контрольовані місця, де безпосередньо здійснюється контроль доступу, наприклад, двері, турнікет, кабіна проходу, обладнуються зчитувачем, пристроєм виконавчим та іншими необхідними засобами.

Ідентифікатор - це предмет, в який (на який) за допомогою спеціальної технології занесена кодова інформація, що підтверджує повноважність прав його власника і службовець для управління доступом в охоронювану зону. Ідентифікатори можуть бути виготовлені у вигляді карток, ключів, брелків і т.п.

Зчитувач - це електронний пристрій, призначений для зчитування кодової інформації з ідентифікатора і перетворення її в стандартний формат, який передається для аналізу і ухвалення рішення в контролер.

У СКУД існує близько десяти видів ідентифікаторів і зчитувачів, що використовують різні способи запису, зберігання та зчитування кодової інформації, що забезпечують різний рівень секретності і мають істотно відрізняються ціни.

Найбільш широке поширення одержали наступні види ідентифікаторів і зчитувачів.

Картка перфорована - це картка з двошарової недеформіруемой пластмаси. Інформація записується на ній за допомогою пробивки спеціальних отворів один раз при виготовленні. Зчитування інформації здійснюється оптичним або механічним зчитувачами. Дана картка найпростіший і дешевий тип ідентифікатора, але який практично не забезпечує таємність коду і легко підробляється. Термін служби картки 1-2 роки.

Картка зі штриховим кодом - це картка з нанесеними на поверхню смугами іншого кольору, ніж інша поверхня, ширина і відстань між якими являють собою кодову послідовність. Кодова послідовність наноситься на картку при її виготовленні (зазвичай вона визначається генератором випадкових чисел), і надалі не може бути змінена. Код зчитується оптичним зчитувачем (інфрачервоним або лазерним). Оптичний зчитувач не містить рухомих частин і при скануванні картки вона не контактує зі зчитувачем фізично. Тому зчитувач надійний в роботі і з успіхом може застосовуватися поза приміщеннями. Картка зі штриховим кодом може бути пропущена через зчитувач в будь-якому напрямку.

Картка магнітна - це картка з магнітною смугою, на якій записаний код. Даний тип носія є самоочисним і не залишає окислів на зчитувачі. При бажанні код, записаний на доріжках магнітної смуги може бути легко перепрограмований, а при втраті картки можна швидко, дешево і без проблем закодувати нову картку. Код з картки зчитується магнітним зчитувачем, принцип роботи якого аналогічний зчитувача звичайного магнітофона: інформація зчитується при переміщенні картки між магнітними головками зчитувача. Картки з магнітною смугою є дешевими, але не дуже надійними, тому що існує ймовірність їх підробки. До їх недоліків можна також віднести наявність механічного контакту при зчитуванні з головками зчитувача, який скорочує термін служби (середній термін служби 1 рік) і необхідність дуже обережного поводження. Розмір картки збігається з кредитними та банківськими картками, що дозволяє використовувати вже наявну у користувача картку (наприклад, кредитну) для системи контролю доступом. При цьому з трьох магнітних доріжок один використовується для банківської інформації, інша для СКУД і третя для будь-якої іншої інформації.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування та монтажу системи контролю та управлінням доступом будь-якої складності для Вашого офісу, виробництва, складу, торгового центру і т.д. Наші висококваліфіковані фахівці зроблять технічне обслуговування встановленої системи, нададуть безкоштовну консультацію та навчання операторів системи. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини