Облік робочого часу співробітників підприємства

Облік робочого часу співробітників підприємства

Успішність діяльності будь-якого підприємства залежить від ефективності роботи трудового колективу, від раціонального використання робочого часу. Але не завжди співробітники підприємств сумлінно виконують свої обов'язки, іноді порушують трудову дисципліну. Програми обліку робочого часу співробітників покликані з'ясувати наскільки раціонально використовується ресурс робочого часу. Аналіз загальної ситуації, що склалася на підприємстві допоможе вирішити проблему запізнень працівників, відсутність на робочому місці, ранніх відходів з роботи. Система обліку робочого часу сприяєовишенію зібраності і дисциплінованості трудящих. Найчастіше в парі з системою обліку робочого часу (Сурва) працює система контролю доступу (СКД).

Система обліку часу роботи співробітників допомагає здійснювати контроль за їх місцезнаходженням. За певний проміжок часу (день, тиждень, місяць) складається детальний звіт за відпрацьованим співробітником робочого часу.

Програму обліку робочого часу (РВ) встановлюють на сервер. Програма є одним з основних компонентів системи обліку РВ. Програма з певною періодичністю виробляє «опитувалие »контролерів системи, і зчитує з них події, систематизує інформацію, і надає отримані відомості користувачеві.

Одним з видів звіту системи обліку РВ є хронометраж робочого часу. У звіті відображаються всі пересування співробітників за певний часовий проміжок. В основному цей вид звіту використовують при виникненні претензій співробітників до роботи системи.

Графіком обліку робочого часу називають функцію, що дозволяє здійснювати контроль запізнень і ранніх відходів співробітників. Графік обліку робочого часу визначений в програмних устанйках. При створенні звіту по робочому часу, програма самостійно привертає увагу користувача до порушень часу приходу і відходу з робочого місця співробітників.

До складу терміналу обліку робочого часу входять два зчитувача, контролер і замок. У точці проходу термінал здійснює збір інформації про проходять співробітників. Інформація передається на сервер. Контролером виконується управління замком на точці проходу відповідно до певних правил, які диктуються сервером.

Робота біометричної системи УРВ базується на скануванні і аналізі каой - або біометричної характеристики людини. Біометрична система УРВ максимально виключає можливість несанкціонованого доступу, передачі ключа, несанкціонованої позначки про початок або закінчення роботи. Найбільш часто в роботі біометричних систем УРВ використовують відбитки пальців, також система сканує сітківку очей, аналізує голос або фотографію особи. Недоліком в роботі такої системи є можливість «неспрацьовування». Це відбувається з - за дискомфорту, який може відчувати людина в процесі проведення сканування.
За певний звітнийперіод формується підсумований (підсумковий) облік робочого часу. Підсумковий УРВ на рівні програм можна погоджувати з бухгалтерським програмним забезпеченням, і використовувати інформацію при нарахуванні заробітної плати співробітникам.

Компанія «Сучасні Системи Безпеки Бізнесу» володіє величезним досвідом в області проектування, установки і настройки систем обліку РВ. Співробітники компанії допоможуть створити і заповнити базу даних співробітників підприємства, проведуть навчання операторів для роботи з системою УРВ. Клієнтам надається цілодобова технічна підтримка. Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини