СКУД з функцією обліку робочого часу

СКУД з функцією обліку робочого часу

 

Досить часто при встановленні системи контролю та управління доступом Замовник хоче отримати функцію обліку робочого часу. Це актуально для великих і середніх підприємств, оскільки в невеликих організаціях (до 30 осіб) можна враховувати час звичайного запису в журналі прибуття-вибуття. А в тих випадках, коли вручну просто неможливо відстежити, хто, коли прийшов, і хто коли пішов із співробітників даного підприємства тоді потрібна установка незамінною функції обліку робочого часу. Вона потрібна не тільки для того, щоб просто враховувати, скільки часу людина провела на роботі, але і для того, щоб здійснювати охоронні функції. При виникненні форс-мажорних обставинах система обліку робочого часу дає можливість точно знати, хто із співробітників перебував у даний час на об'єкті.

Система обліку робочого часу дозволяє виробляти фінансові нарахування різних систем праці. Фактично Замовник отримує комплекс засобів автоматизації забезпечення трудової дисципліни і є інструментом кадрового менеджменту, що містить також функцію оптимізації бюджету оплати праці.

При впровадженні автоматизованої системи обліку робочого часу відразу вирішується безліч завдань, наприклад:

  • Економія бюджету;
  • Значне підвищення трудової дисципліни;
  • Забезпечення адекватного нарахування зарплати співробітників;
  • Спрощується процедура підготовки звітності;
  • Здійснюється чітке планування робочого часу;
  • Швидко і об'єктивно приймаються рішення в плані управління персоналом;
  • При застосуванні біо метричного контролю, наприклад, відбитків пальців відбувається повне виключення несумлінного ставлення співробітників підприємства в плані зловживання звичайними пропусками.
  • Також система обліку робочого часу не дасть можливості співробітникам і відвідувачам підприємства перебувати на території об'єкта в позаурочний час.
  • Система обліку робочого часу просто не дасть співробітникам і відвідувачам підприємства проникнути територію об'єкта в той час, коли це не передбачено режимом даного підприємства.

Знову-таки, повертаючись до необхідності встановлення обліку робочого часу необхідно відзначити неупередженість даної системи. Адже при обліку робочого часу вручну, можливі як випадкові помилки, так і зловмисне фальсифікування подій на об'єкті. Якщо у співробітника підприємства досить теплі і приємні стосунки з вахтером, то чому б цим не скористатися і не прийти на робоче місце значно пізніше, ніж це передбачено внутрішнім розпорядком підприємства. А автоматична система обліку робочого часу навіть при всьому бажанні співробітника, просто не зможе технічно змінити час приходу і відходу людини.

Встановлення системиконтролю та управління доступом з функцією обліку робочого часу просто дає жити спокійно як керівнику підприємства, так і самим сумлінним співробітникам і тоді вже ніякі трудові розбіжності між начальством і рядовим складом об'єкта просто не зможуть виникнути, так як все буде записано і запротокольовано автоматичною системою обліку робочого часу.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає повний спектр послуг зі створення комплексної системи безпеки на об'єкті. У тому числі, наші фахівці мають величезний досвід у проектування, встановлення та налаштування систем обліку робочого часу. Обладнання, що поставляється перевірено часом та має повну гарантію. Додатково допоможемо в створенні бази даних співробітників і її заповненням (за бажанням замовника), навчимо операторів роботі з системою обліку робочого часу, надамо цілодобову технічну підтримку по телефону і виїзд фахівця на об'єкт при необхідності. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини