Системи контролю доступу «під ключ» від ССББ

Системи контролю доступу «під ключ» від ССББ

 

В даний час СКУД або системи контролю доступу та управління є невід'ємною частиною людської діяльності. Вони широко використовуються на території складських комплексів, логістичних компаній, автостоянок, бізнес - центрів, виробничих і торгових підприємств. Такі системи необхідні для обмеження і реєстрації входу і виходу на певний об'єкт, а також для обліку робочого часу співробітників і для коректного нарахування заробітної плати.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає своїм клієнтам широкий вибір подібної продкції. В її значному каталозі товарів є автономні і мережеві пристрої даного формату. Також до послуг споживачів надаються системи відеоспостереження та відеодомофони. Асортимент подібної продукції включає в себе бюджетні аналогові камери та сучасні IP-системи.

Автономні системи доступу від ССББ

Будь-яка автономна система доступу - це відносно недороге контролюючий пристрій. Така система включає в себе кілька засобів, які працюють без підключення до центрального комп'ютера. Її монтаж не вимагає наявності оператора, кабельних ліній і Дистаніонного управління. Головними перевагами автономної системи вважаються:

  • Скромна вартість обладнання (вона обумовлена відсутністю потужних електронно-обчислювальних модулів і простотою організації робочих процесів).
  • Дешевизна і простота монтажних робіт.
  • Наявність функції безперебійний доступ (цю функцію може забезпечити резервне джерело живлення).


Варто відзначити, що автономна система доступу - це прерогатива невеликих підприємств і організацій. На території значних розмірів варто віддавати перевагу мережевим пристроям.

сетші системи доступу від ССББ

Мережеві системи доступу є засоби контролю, ефективно функціонують за допомогою центрального комп'ютера. Такі системи відмінно справляються зі значними обсягами робіт. Вони створюють звіти про минулі події, ведуть облік робочого часу співробітників. Подібні системи можуть працювати в зв'язці з відеоспостереженням або фотоверіфікаціі. Вони володіють набагато більшою кількістю переваг, ніж їх автономні побратими. Серед таких переваг лідирують:

  • Значна площа обслуговування.
  • Зберігання історії та додатковихий контроль дисципліни.
  • Наявність функції інтеграція з іншими системами безпеки.
  • Можливість управління всією мережею з єдиної точки доступу.

Біометричні системи доступу від ССББ В даний час великою популярністю серед фахівців охоронної сфери користуються біометричні системи доступу. Такі системи дозволяють повністю обмежити стороннє присутність на контрольованому об'єкті. Вони функціонують за допомогою електронних пропускних документів, що містять біометричні дані свого власника. Подібне обладнання має досить значне доІнтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини