Використання систем контролю і управління доступом

Використання систем контролю і управління доступом

 

Багато підприємств прагнуть захистити свою територію від зайвих відвідувачів, серед яких можуть бути і особи, які мають проблеми з законом. Тому в наші дні системи для здійснення контролю і управління доступом (СКУД) стали широко застосовуються в діяльності самих різних підприємств. Це комплекси складських приміщень, логістичні компанії, автостоянки, великі бізнес - центри, наукові установи, території промислових і торгових підприємств. Системи дозволяють запобігти проникненню на територію підприємств сторонніх осіб, контролювати і здійснювати регистацию приходу і відходу працівників на об'єкт, вести облік відпрацьованого часу. Ця інформація використовується в процесі нарахування заробітної плати працівникам підприємства.

Компанія «Сучасні Системи Безпеки Бізнесу» (ССББ) пропонує клієнтам автономні і мережеві системи контролю доступу, а також системи відеоспостереження, різні моделі відеодомофонів. У переліку пропонованої компанією продукції доступні більшості клієнтів аналогові камери та новітні IP - системи.

Системи контролю доступу автономного типу від компанії ССББ є недорогими пристроями длздійснення контроля.Такіе системи не вимагає під'єднання до центрального комп'ютера. При монтажі не використовуються кабельні лінії та дистанційне керування. До переваг систем автономного типу відносять

  • Доступну вартість обладнання. Це пояснюється тим, що в системі відсутні електронно - обчислювальні модулі, а організація робочих процесів досить проста.
  • Невисоку вартість робіт по монтажу, що обумовлено простотою процесу установки.
  • Можливість забезпечення безперебійного доступу. Ця функція забезпечується наявністю резервного джерела пітня.

Системи доступу автономного типу в основному використовуються в роботі малих підприємств і невеликих організацій. Для організації контролю на територіях великих розмірів застосовуються мережеві пристрої.

Системи контролю і управління доступом мережевого типу від компанії ССББ функціонують, завдяки приєднанню до центрального комп'ютера. Системи здатні виконувати великі обсяги робіт. Такі системи формують звіти про події, що мали місце в процесі ведення спостережень, здійснюють облік відпрацьованого співробітниками робочого часу. Системи працюють в комплексі з системамивідеоспостереження або фотоверіфікаціі. Перевагами мережевих систем контролю доступу є

  1. Обслуговування досить великих територій.
  2. Можливість зберігання історії та забезпечення додаткового контролю дисципліни.
  3. Здатність інтегруватися з іншими системами забезпечення безпеки.
  4. Доступність управління мережею з єдиного центру доступу.

Біометричні системи контролю доступу від ССББ знайшли широку популярність серед працівників охоронної галузі. Біометричні системи дозволяють повністю виключити доступ сторонніх осіб на контроіруемий об'єкт. У роботі таких систем контролю використовуються електронні документи для пропуску співробітників, в яких міститься біометрична інформація про власника.

Компанія «Сучасні Системи Безпеки Бізнесу» професійно виконує роботи з проектування систем контролю доступу, здійснює якісний монтаж устаткування. Роботи кваліфікованими фахівцями компанії виконуються в стислі терміни. Крім того, клієнтам надаються безкоштовні консультації, проводиться навчання співробітників підприємства навичкам роботи з системою контролю доступу.

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини