Елементи системи контролю доступу

Елементи системи контролю доступу

 

Система контролю доступу складається з безлічі складних елементів і деталей, які мають певні вимоги. В основному, СКУД складається з контролера, ідентифікаторів, зчитувачів, а також зон, рівня і точок доступу. Залежно від ступеня якості і відповідно кількості залежить надійність охорони споруди, контроль персоналу і функціональність системи в цілому.

Елементи системи контролю доступу:

  1. Призначення контролера. Це пристрій, який дозволяє або забороняє прохід персоналу / відвідувача, коли той пред'являє пропуск або вводить PIN-код. Як варіант, обладнання може заблокувати шлях за допомогою допоміжних деталей. Контролери (мережеві) працюють в одній мережі, а безпосередній контроль і управління доступом визначені під одним (кількома) комп'ютерами. Вимоги до таких комп'ютерам - це висока потужність і встановлення спеціального програмного забезпечення.
  2. Призначення ідентифікаторів. Це спеціальні розпізнавальні елементи системи контролю доступу. Іншими словами, це карта, електронний ключ, PIN-код, брелок або біометричні дані (сканування сітківки, відбитків і т .п.). Причому кожному ідентифікатору присвоюються вимоги до доступу різного рівня. Інформація про персонал (співробітника) попередньо заноситься в загальну базу даних.
  3. Призначення зчитувача. Це пристрій, який зчитує інформацію з ідентифікатора і передає на контролер. Точка доступу - це об'єкт СКУД, на якому розташований контролер і зчитувач. Іншими словами пункт пропуску: шлагбаум, прохідна, двері, хвіртка, турнікет і т. Д.
  4. Зона доступу - це також об'єкт системи контролю доступу, але розділена на точки. Ці точки можуть перебувати по всій території споруди. Зони і точки працюють спільно. Вони розраховують робочий час і при нагоді забороняють повторний прохід.
  5. Рівень доступу - це вимоги до доступу, в те чи інше приміщення на індивідуальних правах. Тобто одне і те ж особа може проходити в приміщення різних класифікацій або мати дозволи на вхід тільки в одне з двох.
  6. Програмне забезпечення - це елементи системи, які здійснюють контроль і управління доступом.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування та монтажу системи контролю та управлінням доступом будь-якої складності для Вашого офісу, виробництва, складу, торгового центру і т.д. Наші висококваліфіковані фахівці зроблять технічне обслуговування встановленої системи, нададуть безкоштовну консультацію та навчання операторів системи. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини