Електронні прохідні

Електронні прохідні

 

Електронні прохідні - це сучасні системи, які дозволяють самим простим і зручним способом організувати контроль доступу на складі, в магазині, в офісі і т.д.

Вони призначені спростити потрапляння працівників на підприємство, а також вести контроль доступу за допомогою електронних зчитувачів персональних даних. У конструкцію електронних прохідних входить турнікет, а також контролер з комплектом зчитувачів для безконтактних карт-ключів, тому Вам нічого не доведеться монтувати окремо, а також виділяти додаткову площу для установки. Крім цього, деякі моделі електронних прохідних передбачає наявність спеціального картоприймача, призначеного для збору тимчасових перепусток.

Електронна прохідна може працювати як автономно - при управлінні від пульта управління або пристрою радіоуправління, так і в якості елемента СКУД - управління здійснюється від зчитувачів (при піднесенні до них безконтактних карт доступу) або від комп'ютера. Також можлива робота в складі мережевої системи контролю доступу.

Існує кілька видів електронних прохідних:

  • тріножнікі (складаються з трьох трубок, які закріплені під певним кутом і обертаються під нахилом);
  • стулчасті (турнікети, як правило, мають оптичні датчики і щільні стулки, що перегороджують прохід);
  • роторні (повне перекриття проходу металевими планками, які відкривають пропуск, після ідентифікації користувача).

Крім основних функцій, електронна прохідна може ідентифікувати працівника або відвідувача за допомогою відеокамери, відзначати час приходу або відходу і контролювати недоробку і переробку персоналу. Якщо для великого підприємства необхідно встановити декілька прохідних, тоді їх можна об'єднати в єдину систему.

Встановивши електронну прохідну Ви отримуєте загальну картину того, як співробітники дотримуються графік роботи. Вчасно вони приходять і у скільки збираються додому. Скільки у них час йде на перекур і як часто вони відлучаються з робочого місця у своїх особистих справах не сповістивши про це керівництво.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування та монтажу системи контролю та управлінням доступом будь-якої складності для Вашого офісу, виробництва, складу, торгового центру і т.д. Наші висококваліфіковані фахівці зроблять технічне обслуговування встановленої системи, нададуть безкоштовну консультацію та навчання операторів системи. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини