Електронна система обліку робочого часу

Електронна система обліку робочого часу

 

У нинішній час проблема контролю над персоналом вельми актуальна на досить багатьох підприємствах. Регулярне порушення трудової дисципліни призводить до фінансових втрат, але уникнути цього можна. Важливим моментом підвищення продуктивності є облік робочого часу кожного співробітника.

Електронна система обліку робочого часу дозволяє за біометричними параметрами надійно і швидко ідентифікувати персонал. Завдяки таким терміналам відходять у минуле такі недосконалі елементи контролювання як картки, перепустки, розпису. Системи обліку робочого часу за відбитками пальців повністю виключають запис одного співробітника замість іншого, заміну один одного, ранній відхід і пізній прихід. Наша компанія пропонує всім керівникам підприємств, бажаючим скоротити витрати на процес обліку часу роботи співробітників, високоякісні термінали, які дозволяють з максимальною точністю виробляти біометричний контроль обліку робочого часу.

Електронна система обліку робочого часу дозволяє:

  • зменшити кількість прогулів і запізнень на підприємстві;
  • підвищити дисциплінованість колективу;
  • коректно нараховувати зарплату людям, враховуючи лише фактично відпрацьований ними час;
  • скласти графік робочого часу і доступу;
  • здійснювати прогнозування діяльності та планування трудомісткості компанії;
  • вести чітку базу даних співробітників і відділів;
  • визначити реальний внесок конкретного співробітника в діяльність організації, позначити його корисність.

Система обліку робочого часу припускає використання спеціального обладнання, за допомогою якого здійснюється реєстрація співробітників, і програмного забезпечення комп'ютері адміністратора. Практика показує, що при використанні автоматизованого обліку робочого часу стає ефективніше управління персоналом, підвищується дисципліна співробітників, на 5-15% економиться фонд оплати праці.

Реєстрація приходу / відходу всіх співробітників підприємства при автоматизованому обліку відбувається за допомогою спеціальних систем контролю. Для цього на прохідній встановлюються різні шлагбауми, контролери, турнікети та інше устаткування для керування доступом. Співробітники мають при собі спеціальні пропуски, картки, брелоки, які дозволяють їм безперешкодно подолати ці пристрої, в деяких випадках робити це доводиться за допомогою відбитків пальця.

У цей час система зчитує інформацію про кожного співробітника, відзначаючи точний час його входу і виходу. Вся інформація передається в програмне забезпечення і зберігається в пам'яті підключеного ПК. На основі таких даних можуть бути сформовані точні звіти про порушення дисципліни, а також отриманий табель робочого часу.

Система контролю доступу та обліку робочого часу володіє зрозумілим і доступним інтерфейсом, тому в процесі експлуатації терміналу кожен користувач, не відчуваючи ніяких труднощів, протягом декількох секунд, справляється з апаратом. Програма обліку персоналу розроблена таким чином, що термінали можуть і отримувати дані, і передавати інформацію про реєстрацію для складання платіжних відомостей. Оснащуючи біометричними терміналами своє підприємство, Ви купуєте можливість контролювати робочий час співробітників з найменшими витратами.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає повний спектр послуг зі створення комплексної системи безпеки на об'єкті. У тому числі, наші фахівці мають величезний досвід у проектування, встановлення та налаштування систем обліку робочого часу. Обладнання, що поставляється перевірено часом та має повну гарантію. Додатково допоможемо в створенні бази даних співробітників і її заповненням (за бажанням замовника), навчимо операторів роботі з системою обліку робочого часу, надамо цілодобову технічну підтримку по телефону і виїзд фахівця на об'єкт при необхідності. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини