Біометричні СКД

Біометричні СКД

На сьогоднішній день системи контролю доступу (СКД) є необхідним елементом організації проходу на підприємство, в офіс, адміністративна будівля, бізнес-центр або організації в'їзду на парковку.

Основні функції системи контролю доступу:

  • розмежування доступу по часових зонах;
  • формування сигналу тривоги при спробі несанкціоновані доступу;
  • ідентифікація за відбитками пальців і безконтактним пластикових карт;
  • управління пристроями доступу шлагбауми , замки, турнікети);
  • моніторинг подій в реальному часі;
  • доступ тільки зареєстрованих співробітників і відвідувачів;
  • ведення журналу подій.

Біометричні системи контролю доступу (СКД) - це один з видів СКУД, В основі функціонування такої системи лежить спосіб розпізнавання та ідентифікації людей за їх індивідуальними параметрами: фізіологічним і поведінковим. До перших відносяться сітківка райдужки ока, відбитки пальців і форма кисті рук, риси обличчя, запах. До других, поведінковим - особливості ходи, мова з її дикцією, інтонацією, наявністю або відсутністю акценту або дефектів.

Біометричні СКД аналізу фізичних даних можна класифікувати за способом їх вимірювання:

1. Контактні - мають на увазі необхідність контакту людини з сканирующим обладнанням.

2. Безконтактні - дозволяють проводити аналіз даних на деякій відстані.

Також можна розділити способи вимірів на статичні і динамічні. Останні з названих систем для проведення ідентифікації використовують інформацію, отриману в динаміці, в результаті розпізнавання особистості відбувається на підставі параметра, що зазнає измеення в часі.

Біометричні СКД обумовлюються низкою переваг, які характеризують біометричний комплекс:

мінімальної, практично рівною нулю ступенем можливості підробки, втрати або викрадення ідентифікатора; користь від використання даної системи контролю доступу та безпеки окупається, перекриваючи витрати на її впровадження, що не так очевидно в порівнянні з дорогими традиційними пристроями. Однак, як і будь-які інші подібні інтегровані служби, біометричні системи контролю доступу можуть давати збої в своїй роботі. У більшості випадків все системні помилки можна розділити на два розряду: так званий «помилковий допск »- коли неідентифікована особа отримує доступ в приміщення, і« помилковий відмова »- в цьому випадку зареєстрований користувач не може потрапити всередину. Але всі ці збої не настільки страшні, за умови, що трапляються рідко і на кожен з них відбувається оперативний відгук.

Монтаж системи контролю доступу вимагає професіоналізму проектувальників, монтажників, високої якості обладнання і матеріалів. Помилка в проектуванні, установці, підборі обладнання може призводити до того, що ваш об'єкт періодично буде залишатися без системи контроля і управління доступом. Звичайно, це викличе негатив, так як вам доведеться витратити як мінімум час на переробку всієї системи.

У компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» працюють висококваліфіковані фахівці з практичним досвідом роботи, це дозволяє надавати вичерпні технічні консультації по всьому спектру біометричних систем контролю доступу. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини