Шлагбаум Came G4000

Шлагбаум Came G4000

 

Шлагбаум - це не просто механічний пристрій для управління рухом транспортних засобів і обмеження проїзду. Це сучасна автоматична система, що дозволяє з одного боку, реалізувати функцію обмеження проїзду, з іншого - зробити управління процесом відкривання і закривання максимально зручним.

Італійська компанія Came є одним з провідних виробників автоматичних шлагбаумів . Продукція, що ними шлагбауми здатні задовольнити потреби як великого підприємства так і невеликого паркінгу.Автоматичні шлагбауми Came надійні і довговічні, вони дозволять заощадити масу часу. При всіх перевагах цих шлагбаумів, вони мають невисоку вартість і відмінне співвідношення ціна-якість.

Шлагбаум Came G4000 з довжиною стріли до 4 метрів, а також з можливістю інтенсивного використання є кращим вибором для обмеження в'їзду на приватні та громадські парковки. Легко монтується, поставляється з широкою гамою аксесуарів: стріл різного перетину, ламп і освітлювальної арматури, опор, пристроїв безпеки. Відповідає найсучаснішим вимогам, пред'явленіемим до обладнання подібного роду.

Технічні характеристики шлагбаума Came G4000:

  • клас захисту: IP54;
  • електроживлення (В) (50-60 Гц): ¶230;
  • електроживлення двигуна (В): 24;
  • максимальний споживаний струм (А): 15 макс .;
  • потужність (Вт): 300;
  • макс.вращающій момент: 200;
  • час відкривання (до 90 ° с): 2-6;
  • діапазон робочих температур (° C): -20 +55.

Шлагбауми найкраще встановлювати на заздалегідь підготовленінную бетонну площадку, однак якщо на в'їзді є міцна асфальтна подушка або міцна металоконструкція, то можна встановлювати і на них. Електричні дроти і дроти управління необхідно проводити до шлагбауму тільки в гофрокороба або захисній трубі, особливо якщо при підведенні проводів буде пересічена зона проїзду транспорту.

Працювати автоматичний шлагбаум Came G4000 може як від мережі, так і від автономного джерела. У тумбі передбачено місце для установки акумулятора. Надійність системи контролю доступу обеспечивает можливість використання шлагбаума в інтенсивному режимі без перерв. Установка може забезпечуватися датчиками виявлення перешкод і іншими елементами, що підвищують надійність і безпеку експлуатації.

Шлагбаум Came G4000 - це відмінний варіант за критерієм «ціна / якість» для приватного використання.

Співробітники компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» в найкоротші терміни допоможуть Вам підібрати і якісно змонтувати шлагбаум будь-якої складності на распеку території, а також проведуть технічне обслуговування встановленої системи і нададуть безкоштовну консультацію. Досвід роботи наших співробітників складає більше 8 років на ринку безпеки, тому краще нас систему контролю і управління доступом Вам ніхто не змонтує. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Цiкавi записи Останні новини