Автоматичні ворота, їх види

Автоматичні ворота, їх види

Однією зі складових сучасних систем безпеки і зокрема систем контролю доступом є механічні автоматизовані ворота, які можуть управлятися як дистанційно з радіопульта, так і автоматично при використанні відеоаналітики - визначення державного номера автомобіля.В пам'ять записуючого пристрою вноситься база «своїх» номерів і коли автомобіль з таким номером потрапляє в поле зору камери відеоспостереження - ворота автоматично відкриваються.

Автоматичні ворота застосовуються не тільки на підприємствах або територіях, прилеглихдо офісних будівель. Останнім часом в приватних будинках теж стали досить часто застосовувати автоматичні ворота, тому що це зараз не дуже дорого, але подібна автоматика значно полегшує доступ на подвір'я будинку, робить його зручним, і при цьому зростає престиж Вашої оселі.

Воротні системи бувають різних типів:

 • секційні підйомні ворота;
 • промислові секційні ворота;
 • гаражні секційні ворота;
 • зсувні відкатні ворота;
 • розсувні ворота;
 • швидкісні рулонні ворота;
 • плівкові ворота і завіси;
 • рольставні;
 • рольворота;
 • хвіртки;
 • протипожежні ворота.

Найпоширенішими типами автоматичних систем управління доступом є орні і відкатні ворота.

Як в'їзних воріт на територію зазвичай застосовують класичні розсувні ворота. Такі ворота найчастіше представляють собою закріплені на стовпах дві металеві стулки, які можуть відкриватися або всередину, або назовні. Конструкція таких воріт з плином часу практично не змінюється, проте сучасні системи постійно конструктивно удосконалюються, та й дизайн подібних воріт може бути в дусі часу.

Легкість і плавність руху при відкритті і закритті орнихорот забезпечується надійними петлями на шарнірах. при img_003 бажанні поруч з розпашними воротами можна встановити хвіртку або врізати її в полотно самих воріт. Наявність електроприводу створює комфортність при користуванні воротами і підвищує надійність роботи механізмів. Основним матеріалом для виготовлення орних воріт служить сталева профільна труба. Для облицювання орних воріт застосовують металевий профнастил.

Останнім часом дуже популярними стали відкатні ворота - ворота, які зсуваються паралельно огорожі. Великою перевагою таких воріт є тт факт, що вони значно економлять простір як всередині території, так і зовні. Часто просто немає ніякої можливості встановити розсувні ворота з-за обмеженості території, до якої потрібно здійснити контроль і управління доступом. Ще одна перевага зсувних воріт - взимку не потрібно розчищати велику ділянку дороги від снігу, щоб забезпечити можливість воріт безперешкодно распахнуться. Відкатні ворота є сучасним і практичним вирішенням питання обмеження в'їзду на територію.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» займається установкою і автоматизацією злодійт різних типів поряд з іншими системами контролю доступу . Ми завжди професійно і відповідально підходимо до здійснення проекту будь-якої складності. Висококваліфіковані монтажники в короткі терміни проведуть заміри і якісну установку, що буде гарантією довгого терміну служби Ваших автоматичних воріт або рольставней. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини