Система контролю доступу на складі

Система контролю доступу на складі

Щоб забезпечити співробітникам пропускний режим на склад встановлюють систему контролю доступу. Ця система допоможе контролювати робочий час співробітників, обмежить переміщення різних категорій співробітників складських приміщеннях, а при необхідності і обмежить доступ. А також в комплексі з охоронною системою допоможе в розслідуванні правопорушень і крадіжці товарів.

Серед основних завдань системи контролю доступу варто відзначити контроль переміщення співробітників, його роботи і відвідуваних зон складу. Також вона організовує швидкий проїзд автотранспорту на територію і з території складу. З її допомогою можна проконтролювати відвідування сторонніх осіб - працівників підприємства-контрагента і т.д.

Для збільшення безпеки складу рекомендують інтегрувати систему контролю доступу з іншими системами безпеки. Наприклад, для скорочення кількості охоронців і збільшення швидкості їх реагування в разі тривожної ситуації, рекомендують інтегрувати систему контролю доступу з системами охоронної сигналізації та відеоспостереження.

Залежно від функціонування систему контролю доступу на складі можна розділити на внутрішню і зовнішню. Внутрішня система контролює рух персоналу, реєструє час приходу на робоче місце і виходу з нього. Зовнішня контролює автоматизований пропуск автотранспорту, який доставляє товари і відвозить їх.

Завдяки зовнішній пропускній системі Ви можете контролювати і значно прискорити процес реєстрації автотранспорту, контролювати роботу важків. Якщо систему контролю доступу оснастити шлагбаумом, то Ви зможете запобігти появі на підконтрольній території стороннього транспорту або людей. Шлагбаум можна встановити як ручний, так і автоматичний.

Якщо разом з цією системою встановити автоматичні ворота Ви зможете домогтися автоматизації пропуску відвідувачів і співробітників на підконтрольні території. Також зможете вести облік за співробітниками: отримуючи інформацію про кількість запізнень, прогулів і кількості відвідувань. Доступ до автоматичних воріт обмежений. На дверях потрібно встановлювати зчитувачі електронних карт, електрозамки, доводчики, а працівникам потрібно видати персональні картки доступу.

Не залежно від специфіки складу, для успішного бізнесу просто необхідна система контролю доступу на складі.

Наші висококваліфіковані співробітники спроектують і змонтують систему контролю і управління доступом будь-якої складності для будь-якого об'єкта, будь то офіс, склад, торговий склад або виробництво. Наші фахівці безкоштовно проконсультують, навчать операторів системи, проведуть технічне обслуговування встановленої системи.

Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини