Відеодомофони

Відеодомофони

Безпека починається з вхідних дверей. Найчастіше крадіжки відбувається шляхом проникнення саме через двері. Але якщо у Вас немає потреби в системі відеоспостереження, то відмінним рішенням стане відеодомофон. Домофони відрізняються від звичайних домофонів наявністю камери в зовнішньої панелі і монітором у внутрішньому блоці. Деякі домофони мають ще й блок пам'яті, який дозволяє зберігати записи відвідувачів під час вашої відсутності. Переваги відеодомофона: - Можливість побачити відвідувача і прийняти попереднє рішення: відповідати чи ні. Часто буває так, що ви не хочете або не можете прийняти певних людей, а відповівши в домофон, відмовити в доступі може бути не коректно.

 

- Ви можете подивитися: що відбувається зовні, навіть якщо вам ніхто не дзвонить. - Відеокамера прихована від очей відвідувачів, тому Ви побачите: хто до Вас прийшов, можливо, це не постачальник піцци½ - Деякі моделі домофона можуть записувати відео і зберігати його якийсь час. Тому Ви легко зможете переглянути хто приходив до Вас під час Вашої відсутності. - В офіси закритого типу ставлять відеодомофони з метою фільтрації відвідувачів. адміністративної та кримінальної відповідбачить

 

хто прийшов: клієнт або продавець косметики. Домофони бувають різні, і зараз ми розберемося який підійде саме Вам.

 

Ip-домофон

Ip-домофон - це сучасний цифровий тип відеодомофона. У ньому суттєво розширено функціонал, встановлені: IP камера, мікрофон, динамік, кнопки виклику або клавіатура. Складається з однієї панелі, яку можна доповнити зчитувачем відбитків пальця. Панель підключається в комп'ютерну локальну мережу з виходом в інтернет. А контролювати доступ можна за допомогою будь-якого зручного гаджета (ПК, планшет, смартфон) навіть віддалено. За бажанням, можна встановити в будинку сенсорну панель, за допомогою якої теж можна контролювати доступ. Сигнал буде надходити на всі вибрані пристрої одночасно, це стало можливо завдяки протоколу SIP, який є стандартним мережевим протоколом, і дозволяє використовувати цифрові канали зв'язку. Для такого домофона необхідний безперебійний інтернет. Це кращі пристрої контролю доступу на ринку, тому і ціна на такий пристрій буде немаленька.

GSM-домофон

GSM-домофон </ A> Має вбудований блок GSM-зв'язку. Завдяки цьому блоку, Ви можете отримувати повідомлення, відео- і аудіо-сигнал на свій телефон і приймати рішення: впускати людини або не впускати. Все це відбувається за допомогою виклику, тому є невелика гальмування. Все-таки GSM більше підходить для передачі аудіо інформації. Ще одним недоліком стануть постійні витрати. Як і мобільний телефон, доведеться поповнювати рахунок модулю, тому що по суті тарифікуватися така операція буде як звичайний дзвінок.

Бездротовий домофон

Передача даних між зовнішньою панеллю і внутрішнім блоком відбувається за допомогою радіохвиль. Найчастіше внутрішній блок має невеликий розмір, тому його можна носити з собою (радіус дії до 150 м від основної бази). Недоліком такої системи є шуми, до яких схильні радіохвилі. Тому якість відео і аудіо може бути з перешкодами. Переваги бездротового відеодомофона :

  1. Простота монтажу. Встановити домофон дуже легко навіть не фахівцеві, тому що відсутні дроти. Що тягне за собою і непогану економію грошей.
  2. Радіус радиоприема. Найчастіше радіо-домофони мають радіус дейстия 150 м, але більш професійні моделі можуть досягати 1.5 км.
  3. Можливість підключити датчики руху.

Заміною радіо-домофону може стати IP відеодомофон, звичайно якщо є інтернет.

кольоровий відеодомофон

Кольоровим відеодомофоном може бути будь-який з перерахованих вище, тому що на кольоровість впливає камера на лицьовій панелі і екран у вутреннем блоці. Вибираючи відеодомофон, зверніть увагу на цю характеристику і визначте для себе: наскільки це вам необхідно.

Домофон із записом

Деякі відеодомофони мають блок пам'яті, завдяки якому домофон може записувати всіх відвідувачів і зберігати в своїй пам'яті. Перевагою такої системи стане те, що запис ведеться як відео, так і аудіо. Так що якщо це був зловмисник - його буде набагато легше впізнати і підтвердити його винність.

Куди встановлюється відеодомофон

  1. Біля вхідних дверей в офісі, квартирі, приватному будинку.
  2. На ворота в приватному будинку, заводі, офісній будівлі, парковки, стоянки і ін.
  3. На вході в багатоквартирний будинок, і виводиться по квартирах.

Установка домофона , не найскладніша рбота, і можливо, вам не знадобиться допомога фахівця. Комплект відео домофона Ви можете придбати в нашому магазині за найнижчими цінами в Україні. Якщо ж Вам потрібна допомога в установці - ми з радістю Вам її надамо.

Установка відеодомофона в багатоквартирному будинку

Коли мова йде про безпеку Вашої квартири, велике значення має доступ в під'їзд. Не дивлячись на всілякі антивандальні панелі звичайних домофонів, при належному фізичному зусиллі - такі двері можна відкрити. Дуже часто, такі домофони піддаються руйнуванню, а зловмисники виявляються безкарними. Відмінним рішенням стане багатоквартирний відеодомофон, який буде фіксувати особи відвідувачів, а якщо вибрати панель з вбудованим блоком пам'яті і датчиком руху, то ви отримаєте записи розмов і осіб людей які вчинили злочин. Доведено: відеодомофон в під'їзді на 80% ефективніше в боротьбі за безпеку. Установка відеодомофона в багатоквартирному будинку досить складний і трудомісткий процес, який можуть здійснити тільки команда професіоналів. Зателефонуйте нам, або скористайтеся формою зворотного зв, І ми допоможемо вам визначитися з вибором домофона, а також надамо послуги по встановленню та обслуговуванню. Не відкладайте свою безпеку на потім, займіться цим питанням сьогодні. З питань про покупку, встановлення та налаштування видеодомофонов можете сміливо звертатися до фахівців компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» . Так якщо Ви не є поки нашими клієнтами, набували обладнання не у нас, ми все одно із задоволенням надамо кваліфіковану технічну консультацію по установці системи відеоспостереження та системи контролю доступу з відеодомофоном, а також надамо допомогу в ремонті системи відеоспостереження та технічному обслуговуванні. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(093) 875-77-51Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини