установка відеодомофонів

установка відеодомофонів

 

 

Необхідність захисту свого будинку від злочинців і небажаних відвідувачів змушує нас замислитися про запобіжні заходи. Стереотипи про складність, дорожнечу і недоступність таких найпростіших систем захисту, як відеодомофон , давно вже перестали існувати. Насправді відеодомофон дуже простий в застосуванні. Найпростіша схема установки відеодомофона має на увазі установку панелі з однією кнопкою безпосередньо біля вхідних дверей будівлі з зовнішньої сторони і абонентської панелі з монітором і переговорної трубкою або без неї (модель «вільні руки») - зсередини.

Переваги установки відеодомофона:

1) Додатковий огляд. Якщо встановити багатоканальний монітор, то до нього можна буде підключити не тільки під'їзний домофон, але і відеодомофон, який встановлюється у квартири, а також одну або кілька додаткових відеокамер (наприклад, для огляду площадки перед ліфтом). 2) Запис фото і відео. Багато сучасні відеодомофони можуть записувати фото та / або відео гостей, які приходили, поки вас не було вдома. Прийшовши додому, ви зможете подивитися, хто дзвонив в вашу квартиру, поки ви були відсутні. 3) Дистанційне відкриття дверей. Домофон дозволить відкрити двері гостям, не відриваючись від важливих справ або відпочинку. домофон позоляет контролювати доступ в приміщення і спостерігати за простором, що знаходяться в межах досяжності його відеокамери. Відеокамера розташовується всередині панелі, яка кріпиться на вхідних дверей або в будь-якому іншому місці над дверима. Власникам котеджів рекомендується встановлювати два блоки виклику біля вхідних воріт і біля вхідних дверей будинку. Всі блоки відеодомофона, які знаходяться на вулиці (блок виклику, замок, ідентифікатор) мають антивандальні герметичні корпуса, що забезпечують надійну роботу системи в екстремальних умовах. За допомогою кнопки виклику, яка виконує і функцію дзвінка, відвідувач подає сигнал виклику господареві будинку або офісу, і може поговоритьь з ним. В цей же час, на розташованому всередині приміщення відеомоніторі власник відеодомофона має можливість бачити відвідувача, натиснувши кнопку включення екрану, і подати сигнал на відкривання дверей.

Типи видеодомофонов:

  • Кольорові відеодомофони - відрізняються якісним кольоровим зображенням, а також мають більш привабливий зовнішній вигляд, який впишеться в будь-який інтер'єр будинку або офісу.
  • чорно-білі відеодомофон - їх перевагою є висока чутливість відеокамери при недостатньому освітленні, а також низька вартість по відношенню до кольорових.

Домофони існують раособистих цінових категорій. Ціна відеодомофона залежить від багатьох факторів таких як: кольоровий відеодомофон або чорно білий, можливості запису відео і аудіо-сигналу, можливості підключення додаткових викличних панелей, камер і моніторів. Крім усього вищевказаного від ціни залежить якість зображення, в дешевих моделях воно може залишити бажати кращого, а чіткість відеосигналу може не відповідати зазначеним параметрам і характеристикам. Але, так чи інакше, ціна китайського обладнання робить відеодомофони популярними серед покупців. Найбільш дорогими, але і якісними є відеодомофони європейських виробників. Але установка і монтаж такихідеодомофонов є більш трудомістким процесом, і вимагає більшого часу, при цьому вони відрізняються підвищеною стійкістю до відмов і безперебійною роботою навіть в критичних умовах. Функції даних видеодомофонов при необхідності можна розширювати. Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає послуги по встановленню та сервісному обслуговуванню відеодомофонів різних типів і рівнів складності. Наші висококваліфіковані фахівці впораються з будь-якою роботою. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини