Принцип роботи сучасних відеодомофонів

Принцип роботи сучасних відеодомофонів

 

Якщо Ви задалися над питанням як встановити відеодомофон, значить, вже дозріли до думки, що купити відеодомофон Вам необхідно. Це ж так зручно - не споглядати несподівано свого гостя в дверне вічко, а дізнатися про його візит хоча б трохи наперед, маючи в запасі кілька хвилин, щоб привести в порядок себе, а при необхідності - і навколо себе.

За кількістю абонентів відеодомофони можуть бути індивідуальними (одноабонентнимі) і розрахованими на декількох абонентів (Багатоабонентна). До індивідуальних відеодомофонів можна підключати додаткові викличні пристрої та камери спостереження. Багатоабонентна модель розрахована на підключення декількох моніторів для відеоспостереження до одного викличного пристрою. Кожен відеомонітор забезпечується своїм окремим камерою. Мешканці багатоповерхівок можуть заощадити гроші, встановивши один відеодомофон на кілька квартир.

Цифрова виклична панель, яка встановлюється на вхідних дверях в під'їзд, дозволяє підключати до 160 видеодомофонов.

До більш складним і дорогим відеодомофонів можна підключати додаткові викличні пристрої і камери відеоспостереження, аудиотрубки, блоки пам'яті, охоронні і тривожні датчики. Дуже важливою деталлю відеодомофона можна назвати блок пам'яті. Ви справляєте запис, натиснувши кнопку на відеомоніторі, встановленому у Вашій квартирі. В інших випадках блок пам'яті спрацьовує автоматично, записуючи зображення, коли відвідувач з'являється в зоні дії відеокамери. Інфрачервоне підсвічування дозволяє проводити запис навіть у темряві. Її роботу забезпечує блок живлення. Пізніше Ви можете переглянути або видалити всі зроблені записи. Є серед видеодомофонов і такі пристрої, які здатні видавати сигнал тривоги, коли його намагаються пошкодити або обірвати дріт панелі виклику гучномовця. Існує безліч найрізноманітніших відеодомофонів, більш складних і простих, розрахованих на будь-який гаманець. Тобто придбати його може кожен, забезпечивши тим самим безпеку сім'ї та майна.

Необхідність захисту свого будинку від злочинців і небажаних відвідувачів змушує нас замислитися про запобіжні заходи. Стереотипи про складність, дорожнечі і недоступності таких найпростіших систем безпеки, як відеодомофон, давно вже канули в лету. Насправді відеодомофон дуже простий у застосуванні.

Пристрій дозволяє контролювати доступ в приміщення і спостерігати за простором, що знаходяться в зоні охоплення його відеокамери. Відеокамера розташовується усередині панелі виклику, яка кріпиться на вхідних дверях. Власникам заміських будинків рекомендується встановлювати два блоки виклику біля вхідних воріт і вхідних дверей будинку. Для захисту від атмосферних опадів, блок виклику найкраще прикрити козирком. Всі блоки відеодомофона, які знаходяться на вулиці (блок виклику, замок, ідентифікатор) працюють в екстремальних умовах. Безперервний цикл роботи, перепади температури вимагають від вуличних блоків міцності і герметичності. Спеціальні, антивандальні корпусу повинні бути виготовлені тільки з найміцніших матеріалів, яким не страшні ні вогонь, ні вода.

За допомогою кнопки виклику, яка виконує і функцію дзвінка, відвідувач подає сигнал виклику господареві будинку або офісу, і може поговорити з ним. В цей же час, на розташованому всередині приміщення відеомоніторі власник відеодомофона має можливості побачити цього відвідувача, натиснувши кнопку включення екрану, і подати сигнал на відкривання дверей.

Екран відеомонітора може бути чорно-білим або кольоровим. Чорно-білі відеодомофони дешевше кольорових, і їх головне достоїнство полягає в більш стабільній роботі при поганому освітленні. Кольоровий відеодомофон незамінний при необхідності детального вивчення обстановки. Останнім часом з'явилися кольорові відеодомофони, здатні працювати разом з охоронною сигналізацією, пристроями внутрішнього зв'язку, системою відеоспостереження і з кнопкою екстреного виклику охорони. Для аудіозв'язку використовується трубка, або бездротова система гучного зв'язку. Електромеханічна або електромагнітна двері також відкривається за допомогою кнопки, розташованої на відеомоніторі. Зовні такі двері відкриваються за допомогою безконтактної, що спрацьовує на відстані, карти або брелока. А для того, щоб Ви змогли знайти свою відеопанель в будь-який час доби, виробники забезпечили її великим і яскравим індикатором і кнопками з підсвічуванням.

У сучасних квартирах багато людей, при встановленні відеодомофона, замислюються про суміщення його з під'їзною системою. Безумовно, це зручно і естетично. При поєднанні двох систем на один відеомонітор немає необхідності вішати кілька абонентських пристроїв - одне від під'їзної домофона, інший від видеопанели, встановленої на поверсі. Давайте детальніше розглянемо можливість реалізації поставленого завдання.

Принцип работы современных видеодомофонов 2Поєднати під'їзний домофон і відеодомофон на поверсі можна кількома способами:

1. Установка відеодомофона вже поєднаного з під'їзної системою.

2. Встановлення модуля сполучення під'їзного домофона з відеодомофоном на сходовому майданчику.

Перший спосіб: суміщення з під'їзною домофоном. Спочатку плануючи установку відеодомофона, дізнайтеся модель свого під'їзного домофона або визначте тип під'їзного домофона по трубці. Далі Ви можете вибрати кольоровий суміщений відеодомофон або чорно-білий суміщений відеодомофон. На етапі вибору не забувайте орієнтована на тип під'їзної системи.

Цей спосіб правильно назвати самим простим, але що важливо пам'ятати при виборі даного способу поєднання:

• у разі збою роботи під'їзної домофона і виходу з ладу плати узгодження в дорогий ремонт відправиться весь монітор і Вам доведеться перекрикуватися з відвідувачами через двері і бігати вниз до під'їзної двері що б пустити гостя. Як правило, такий ремонт займає кілька тижнів і за вартістю зіставимо з половиною вартості нового апарату; • суміщені відеодомофони більш чутливі до якості лінії під'їзної системи. Проблеми чутливості можуть виражатися в поганій чутності з панеллю виклику на під'їзній двері, а так само в відриванні під'їзної двері не з першого натискання кнопки на панелі відеодомофону. Другий спосіб: покупка відеодомофона і окремого модуля сполучення для під'їзної системи. Тобто Ви купуєте практично будь відеодомофон, на перший канал відеомонітора підключається виклична панель з камерою, яка встановлюється на поверсі, а модуль сполучення подключаестя на другий канал відеодомофона. Модуль сполучення невеликого розміру і встановлюється в поглиблення за кронштейном монітора, тим самим відеодомофон закриває своїм корпусом всю комутацію, або модуль можна встановити в слабкострумової частини поверхового розподільного щита, де і проходить лінія під'їзної відеодомофона. Якщо раптом Ви вирішили задіяти обидва канали відеомонітора, наприклад додаткової викличної панеллю або оглядовою камерою - не біда! Модуль сполучення встановлюється "вразрив" однієї з панелей і в даній конфігурації буде справно виконувати свої функції узгодження відеодомофона і під'їзної системи.

На корпусі модуля сполучення присутні регулювання гучності чутності і чутливості для мікрофона. Вслучае виходу з ладу даного модуля Ви легко зможете замінити його на новий без істотних витрат і зробити це можна легко самостійно.

Суть роботи одна і та ж в обох випадках, але різниця очевидна на користь виносного модуля сполучення, тому Ви не порушите офіційної гарантії виробника і в разі виходу з ладу під'їзної системи, Ви завжди зможете користуватися відеодомофоном на поверсі.

Фахівці компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» є справжніми професіоналами і мають величезний досвід, роблять установку систем відеоспостереження будь-якої складності, а також за бажанням замовника встановлюють всілякі функції. У разі виникнення питань телефонуйте за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини