Ip домофон

Ip домофон

Ip домофон - це сучасний портативний пристрій, значно розширила можливості домофонної системи. Сьогодні вони все частіше впроваджуються в домашню та офісну системи, стаючи відмінною альтернативою іншим подібним апаратам. Ip домофон володіє розширеним функціоналом і тому зручний в повсякденному застосуванні. Раніше дозволити собі такий пристрій могли лише власники елітного житла, але сьогодні воно є не ознакою розкоші, а показником комфорту і надійності. Цей тип домофонів для зв'язку між самостійними блоками системи використовує актуальну локальну мережу, яка сьогодні прокладивает, можна сказати, на стадії закладення фундаменту будівлі. А це означає, що підключення такого механізму просто і максимально зручно. Якщо ж проведення кабелів все-таки неможливо, то варто згадати про такий вид, як wifi домофон. До складу пристрою входять такі елементи:

  1. Панель IP домофона, що розміщується на вхідних дверях. На панелі розташовані кнопки для набору цифр, камера відеоспостереження , пристрій зчитування електронного коду карти або ключа.
  2. Комутатор, який встановлюється, якщо користувачів багато (багатоквартирні будинки та під'їзди), для переадресації відеовиовов на різних абонентів.
  3. Абонентський термінал - панель управління з кнопками і відеоекраном, за допомогою якої господар може спілкуватися з гостем і бачити його. Кнопки відкривають і закривають замки вхідних дверей. До терміналу можна підключити телефонну трубку або переговорний пристрій.
  4. IP-модуль, що направляє по мережі Інтернет сигнал від абонентської панелі на віддалені ПК, смартфон або планшет і передає в зворотному напрямку команду на замикає пристрій. IP-модуль веде статистику викликів, може утримувати виклик або перевести його в режим очікування.
  5. Замикаючий пристрій, що управляє електричними замками.

кожна чать системи ip домофона уніфікована, тому проблем з її розширенням не виникне, навіть якщо будуть залучені пристрої різних виробників і моделей. Спектр яка притягається обладнання, таким чином, помітно розширюється. Дуже часто ip домофон інтегрують з іншими пристроями в систему, такий домофон дозволяє управляти замками дверей дистанційно - за допомогою комп'ютера, планшета або смартфона, спілкуватися з господарями на відстані за допомогою передачі по електронній пошті голосових повідомлень, залишених відвідувачами під час відсутності власників. Деякі моделі iр домофонів мають функцію трансляції відеокартинки між абонентами - відеоінтреком. можливо осществление відеоспостереження за об'єктом - це зручно, коли господарі надовго залишають свій будинок без нагляду. Домофон може обслуговувати одночасно від одного до декількох десятків тисяч абонентів. Ip домофон дозволяє синхронізувати всі процеси будинку або робочого приміщення. Допомогти йому в цьому може спеціальна приставка gsm-домофона , що дозволяє отримати сигнал про натискання кнопки на панелі не тільки на сам пристрій, а й на Ваш стільниковий телефон. Можна поговорити з гостем і, якщо потрібно, відкритийому двері, перебуваючи при цьому поза домом. Так само домофон з gsm-модулем дозволяє включити охоронний датчик, при спрацьовуванні якого на телефон господаря і резервні телефони надійдуть сигнали тривоги. Якщо у Вас виникли якісь питання, компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» буде рада Вам допомогти. А фахівці нашої компанії нададуть послуги по підбору, установці і настройці IP домофонів, враховуючи всі Ваші вимоги. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини