GSM-домофон

GSM-домофон

GSM-домофон - це приставка до звичайного відеодомофону стандарту Commax. Якщо відвідувач натисне кнопку на панелі, то виклик піде не тільки на сам домофон, але і на стільниковий телефон господаря. Можна поговорити з гостем і навіть відкрити йому хвіртку, не перебуваючи вдома. Якщо ж будинку хтось є, то можна говорити і звичайним способом - через відеодомофон. У GSM-домофона є ще й охоронна функція. Якщо через СМС включити охорону, то спрацьовування охоронного датчика призведе до серії тривожних дзвінків на телефон господаря і резевние телефони. Більшість домофонів подібного типу забезпечуються також камерами відеоспостереження , здатними транслювати зображення співрозмовника на екран мобільника. Таке обладнання найчастіше складається з наступних компонентів:

  • панелі;
  • комутаційного модуля;
  • блоку безперебійного живлення;
  • GSM-модуля.

Функціонування домофона з вбудованим GSM-модулем відрізняється від звичайного тільки можливістю з'єднання зі стільниковим телефоном. Воно здійснюється лише в тому випадку, коли протягомаданного в налаштуваннях часу трубка домофона була знято в самій квартирі. Домофони з відеоспостереженням і наявністю GSM-модуля мають безліч переваг, до основних з яких слід віднести:

  • простоту використання;
  • зручність;
  • можливість контролювати доступ до житла.

Домофон з GSM-модулем може бути встановлений тільки фахівцем, так як монтаж таких пристроїв вимагає наявності спеціального інструменту і навичок. Однак використання його є досить простим. Для початку роботи достатньо лише працює сім-карти оператора, в зоні покритийя якого встановлений домофон . Далі всі налаштування домофон виконує самостійно. Залишається просто чекати дзвінка, якщо господар знаходиться поза домом. Найважливіше гідність цих пристроїв - зручність, що дає можливість постійного контролю над житлом, що дозволяє не турбуватися за збереження майна. Особливо важливо те, в разі оснащення домофона відеокамерою, яка транслює зображення, отримана картинка може бути передана по каналу зв'язку GSM на екран стільникового телефону. Незважаючи на велику кількість переваг, імеющіхся у домофонів з GSM-модулем, у них є також і недоліки:

  • висока ціна,
  • трудомісткість монтажу,
  • необхідність настройки.

Здебільшого такі домофони налаштовуються досить просто. Але є деякі моделі, настройка яких викликає суттєві труднощі. З усіма питаннями по покупці, встановлення та налаштування видеодомофонов можете сміливо звертатися до фахівців компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» . Так якщо Ви не є поки нашими клієнтами, набували обладнання не у на, Ми все одно із задоволенням надамо кваліфіковану технічну консультацію по установці системи відеоспостереження та системи контролю доступу з відеодомофоном, а також надамо допомогу в ремонті системи відеоспостереження та технічному обслуговуванні. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини