домофонні системи

домофонні системи

  Ринок сучасних систем контролю і управління доступом значно розширився за рахунок виробництва різноманітних домофонних систем. Основною функцією таких пристроїв залишається можливість обмежити доступ до Вашої оселі для небажаних гостей і кримінальних елементів. Залежно від принципу роботи домофона він дозволяє поспілкуватися з відвідувачем, перш ніж впустити його в під'їзд. Склад домофонної системи:

  1. Блок виклику (виклична панель) зі світловою і звуковою індикацією. Блоки виклику мають різне виконання в залежності від кількості абонентів, що підключаються. Для багатоквартирних будинків встановлюються Багатоабонентна викличні панелі (до 200 абонентів) або викличні панелі на 20 абонентів (5-поверхові будинки). Викличні панелі мають вбудований зчитувач для зчитування інформації з ключів.
  2. Контролер електромагнітного замку - пристрій, який зберігає в пам'яті всі коди ключів. На панелі виклику знаходиться зчитувач, до якого прикладається ключ. Зчитувач отримує інформацію від ключа і передає її на контролер. При збігу коду ключа з одним з кодів, що зберігаються в контролері, контролер відкриває електромагнітний замок і впускає абонента.
  3. Електромагнітний замок - це пристрій, що складається з електромагніту, який кріпиться на дверній коробці, і металевої пластини, вмонтіруемой у двері. На електромагніт подається постійний струм, який утворює магнітне поле, яке утримує металеву пластину на двері. При відключенні живлення електромагніт відпускає пластину, і двері переходить в незачинене стан. Це велика перевага для багатоквартирних будинків: при відключенні живлення двері відкриються, і жителі зможуть увійти в під'їзд і вийти з нього.
  4. Доводчик. Рекомендуються пневматичні доводчики, так як відсутність масла дозволяє використовувати їх в умовах низьких температур.
  5. Комутатор призначений для підключення абонентських переговорних цифрових трубок.
  6. Квартирні апарати-аудиотрубки.
  7. Блок живлення (трансформатор 220В на робочу напругу домофона, звичайно 12, 14 або 28В). Різниця в напрузі пов'язана з типом роботи домофона.
  8. Кнопка виходу.
  9. Ключ. Як ключі для входу в під'їзд є електронні ключі Touch-memory, які мають ряд переваг в порівнянні з іншими ключами. Ключ Touch-memory має міцний металевий корпус, всередині якого запресована електронна мікросхема з унікальним 48-розрядних кодом. Ключ виконаний у герметичній конструкції. Такі рішення зробили цей ключ практично «вічним», у порівнянні з різними магнітними пластиковими ключами. Touch-memory не має власного джерела живлення, а заряджається на час видачі коду від зчитувача, а значить, термін служби такого ключа практично не обмежений. Ключ Touch-memory практично не схильний розмагнічування, в порівнянні з тими ж магнітними картками, які при попаданні в сильні електромагнітні поля (системи огляду в магазинах, аеропортах, наприклад), розмагнічуються.

На сьогоднішній день домофонні системи активно використовуються майже на всіх об'єктах нерухомості - починаючи від невеликих офісів і закінчуючи багатоповерховими житловими будинками. Основне завдання домофона - можливість дистанційного відкриття дверей відвідувачам. При цьому між господарем і гостем забезпечується аудіо чи відео зв'язок. Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» пропонує клієнтам послуги монтажу систем відеоспостереження, домофонних систем та систем контролю доступу. Досвідчені фахівці компанії проводять установку і ремонт будь-яких відеодомофонів, надають консультації з підбору обладнання, побудові складних систем спостереження та підбору аксесуарів. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини