Домофон у будинку - безпечно і сучасно

Домофон у будинку - безпечно і сучасно

 

На сьогоднішній день домофони представляють із себе найбільш простий і доступний засіб для підвищення безпеки офісу або житлового приміщення. Домофон виглядає як двостороннє пристрій зв'язку між відвідувачем і господарем приміщення, яке складається з абонентського терміналу та панелі виклику.

Встановлення відеодомофонів в офісах та приватних будинках стала буденною процедурою і сьогодні мало кого здатна здивувати. Зазвичай монтаж протікає в такий спосіб: на вході встановлюється виклична панель для відвідувачів, а абонентський термінал розміщують в приміщенні, що охороняється. У конструкціях сучасних пристроїв можна знайти моделі абонентських терміналів з розмовною трубкою, так і без неї. Термінали без трубки зазвичай представляють із себе відеодомофон з функцією гучного зв'язку. Так уже склалося, що на сьогоднішній день дуже популярні домофони, у яких виклична панель має антивандальне виконання. Такі моделі затребувані у власників приватних будинків і у власників офісів, розташованих в несприятливих місцях. Навіть найдешевший і простий аудиодомофон - це вельми надійний пристрій, який рідко виходить з ладу саме по собі. Найчастіше заміна домофона потрібно або з причини старіння попередньої моделі апарата, або через пошкодження панелі виклику з боку хуліганів.

При всьому багатстві конструкцій основним призначенням цієї системи безпеки є можливість забезпечувати зв'язок між відвідувачем і господарем перед відкриттям вхідних дверей. У фахівців підключення домофона зазвичай не займає багато часу. Вам лише потрібно визначитися, які функції повинна виконувати система: чи потрібна можливість відкриття дверей з абонентського терміналу або буде достатньо лише переговорного пристрою. Якщо поєднати підключення відеодомофона та обладнання двері електромеханічним / електромагнітним замком, то буде можливість відкривати двері прямо з абонентського терміналу. Коли підключення відеодомофона успішно виконано, то користуватися пристроєм може навіть дитина, настільки проста система в експлуатації.

Як Ви вже помітили вище, виділяють на 2 основних типи пристроїв: аудіодомофони і відеодомофони. Нижче ми зараз з Вами розглянемо кожну групу більш докладно:

Аудіодомофони: вони являють собою найпростіший пристрій забезпечення безпеки в домофонної системи. Установка аудіодомофона дозволяє виконати ідентифікацію відвідувача по його голосу, а також поспілкуватися з ним у разі подібної необхідності. Підключення аудіодомофона полягає в монтажі панелі виклику на вході в приміщення, а також в установці одного або декількох абонентських терміналів в приміщенні, що охороняється. У випадку декількох терміналів таке підключення аудіодомофона дозволяє відкривати двері з будь-якого з абонентських пристроїв. Фактично, встановлення аудіодомофона в офісі або в житловому приміщенні може мати як одноабонентська, так і багатоабонентські виконанняcs-3004hp+p_2.

Відеодомофони: монтаж в офісі подібних пристроїв дозволяє господарю під час розмови бачити, що відбувається біля входу в приміщення. Типовий комплект для установки відеодомофона включає в себе дверну панель виклику, що складається з мікрофону і динаміка мовного зв'язку, а також має невелику камеру відеоспостереження та кнопку виклику. Установка відеодомофонів в офісах організацій дозволяє спілкуватися і бачити співрозмовника навіть в умовах повної темряви або недостатньої освітленості. А можливо це завдяки використанню камери відеоспостереження з інфрачервоним підсвічуванням.

Для зручності управління монітор на абонентському терміналі може мати сенсорне виконання. У разі необхідності Ви все також можете оснастити свою систему декількома абонентськими терміналами. Ціна такої системи виявиться вище мало не в половину, але зручність вимагає певних жертв. Загальна вартість установки відеодомофона складається з ціни устаткування і вартості монтажних робіт. Є ще один ключовий момент безпеки, який здатний забезпечити тільки відеодомофон. Відеодомофон у Вашому офісі дозволяє зрозуміти - чи не говорить під примусом співрозмовник на тому кінці дроту. Ціна відеодомофона залежить не тільки від розміру дисплея на абонентському терміналі, але і від його типу - чорно білі моделі, природно, дешевше кольорових.

Якщо людина збирається встановити домофон, то його зазвичай хвилює вартість обладнання і монтажних робіт. Різниця в ціні залежить в першу чергу від типу пристрою. Так, наприклад, встановити аудиодомофон вийде куди дешевше, за рахунок більш низької вартості обладнання. На вартості установки відеодомофона краще не економити, якщо ж Ви живете в котеджному селищі з охоронюваною територією, то можна поставити домофон і без зайвих наворотів. Таким чином, саме тип обладнання та його можливості формують підсумкову ціну встановлення домофону.

Якщо Ви не можете зробити правильний вибір системи безпеки для свого будинку або офісу, то рекомендуємо Вам звернутися за допомогою до фахівців компанії "Сучасні системи безпеки бізнесу". Ми з радістю дамо детальну консультацію і допоможемо Вам вибрати домофон під бюджет і потреби. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини