кольорові відеодомофони

кольорові відеодомофони

  Спочатку відеодомофони були здатні передавати на екран монітора тільки чорно-біле зображення і мали обмежений функціональний набір. Однак з'явилися останнім часом кольорові електронні пристрої відкрили безліч додаткових можливостей і стратегій організації контрольно-пропускного механізму. Кольорові відеодомофони - це пристрої, призначені для обмеження доступу відвідувачів до приміщення, дозволяє побачити співрозмовника в кольоровому зображенні. Це сучасне обладнання, що забезпечує його власників максимальним рівнем захисту і доставляє їм комфорт. Все це можливо завдяки тому, що до стандартного домофону, що складається з панелі, електрозамку і аудіо трубки, підключається дисплей. Наявність екрану і дозволяє віднести дану систему охорони до числа кращих і найбільш надійних. Головні переваги кольорових відеодомофонів:

  • відмінну якість зображення;
  • візуалізація найдрібніших деталей;
  • престижність і показник високого достатку організації або приватної особи.

Для підвищення рівня безпеки кольорові пристрої відеоспостереження були оснащені функцією запису. Крім контролю доступу в будівлю за допомогою цієї апаратури можна фіксувати і зберігати надходить на монітор зображення у вигляді відеофайлів або картинок. Таким чином, кольорові відеодомофони із записом дозволяють відстежити відвідувачів під час відсутності спостерігає сторони. Збереження відеозаписів і фото в блоці пам'яті - одне з головних достоїнств видеодомофонов подібного типу. Зазвичай запис починається відразу після натискання кнопки виклику, проте є моделі з безперервною зйомкою і пристрої, що реагують на появу рухомого об'єкту перед дверима. Кольорові відеодомофони діляться в свою чергу на моделі з системами кольоровості PAL або NTSC. Їх попередниками були звичайні чорно-білі домофони, які через якийсь час значно потіснили з полиць магазином кольорові, що відповідають вимогам сучасного споживача. Головний плюс кольорових моніторів - можливість трансляції відеокартинки в кольорі, що забезпечує підвищений рівень захисту вашого житла. У зв'язку з цим доцільніше купувати LCD-дисплеї більшого розміру. Варіанти підключення додаткових пристроїв до відео домофона різні: від однієї до чотирьох викличних панелей і до двох відеокамер. Таким чином, Ви зведете можливість стати жертвою шахраїв до мінімуму. Такими додатковими пристроями можуть бути:

  1. Датчик руху. Знаходиться у відеокамері датчик руху автоматично включає запис в момент, коли хтось потрапляє в зону видимості. Для початку зйомки відвідувачеві необов'язково натискати на кнопку виклику, що значно підвищує рівень безпеки об'єкта і дозволяє запобігти злому і небажане проникнення на об'єкт, що охороняється.
  2. Пам'ять. Деякі моделі володіють вбудованою пам'яттю для запису інформації, звідки відео- та фото-файли при бажанні можна перенести на зовнішні носії. Режими зв'язку та відеозаписи, якими обладнано більшість подібних домофонів дозволить відстежувати відвідування різних людей. А вбудована пам'ять пристрою здатна зберігати до двохсот кадрів.
  3. Інфрачервоне підсвічування. Щоб запис зображення була чіткою навіть в темний час доби, виробники видеодомофонов забезпечили деякі пристрої інфрачервоним підсвічуванням. Її застосування дозволяє уникнути проблем з ідентифікацією відвідувача при відсутності освітлювальних приладів або сонячного світла.
  4. Відеодомофон з трубкою. Для спілкування з відвідувачем передбачено два типи апаратури - з гучномовцем або трубкою. Перевага кольорових відеодомофонів без трубки полягає в зручності: для початку розмови достатньо натиснути одну кнопку. Багато пристроїв з системою гучного зв'язку випускаються з сенсорним екраном, повністю позбавленим кнопкової панелі. З їх допомогою гучність звучання можна легко налаштувати під власні переваги.

Цілодобовий доступ до інформації, отриманої з кольорових відеодомофонів, дає можливість оперативно реагувати на потенційну загрозу і запобігати її. Завдяки подібній апаратурі, робота служби охорони істотно спрощується, а рівень безпеки значно підвищується. Якщо Ви зважилися встановити кольоровий відеодомофон в своєму будинку, компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу" допоможе Вам у виборі, встановлення та налаштування даного пристрою, а наші висококваліфіковані фахівці несуть повну відповідальність за працездатність встановленої системи. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини