Комплексне встановлення систем безпеки

Комплексне встановлення систем безпеки

Готове рішення систем безпеки

За 5 років старанної роботи в сфері безпеки нами було розроблено найпопулярніші комплекти систем безпеки які найчастіше встановлюють в різних сферах бізнесу. Ось деякі з них:

Готове рішення для офісу.

Це кращий спосіб вести контроль над працівниками і забезпечити найбільш ефективну безпеку в офісі. За допомогою даної системи Ви зможете контролювати всі приміщення і територію з одного місця. А підключивши систему відеоспостереження до інтернету Ви зможете вести спостереження за своїм бізнесом прямо зі свого мобільного пристрою ...

Детальніше

Готове рішення для магазину.

Прибуток і успіх Вашого магазину безпосередньо залежить від правильно налаштованої і змонтованої системи безпеки. І безпека, і контроль магазину це питання, до яких потрібно підходити комплексно. Нижче ми навели приклад проекту "магазин". Зверніть увагу, що це ідеальна модель як для великого супермаркету (молла), так і маленького ...

Детальніше
/sklad-rus-01.jpg "alt =" "/>

Готове рішення для складу.

Склад - стратегічно важливий об'єкт будь-якого підприємства, а іноді і основний! І саме склад необхідно убезпечити в першу чергу, адже саме він схильний до найбільшої кількісті пограбувань навіть з боку працюючого персоналу. Щоб не працювати в збиток, і йти за наміченим планом, слід дотримуватися основних правил ...

Детальніше
 

Готове рішення для житлових будинків.

Система безпеки для Вашого будинку - це сукупність заходів, спрямованих на збереження безпеки Вашого майна. Завдяки такому комплексу можна заздалегідь вичислити зловмисника ще до того моменту, як він встигне завдати шкоди. Завдяки контролю доступу ніхто сторонній не зможе зайти в Ваш будинок, а цілодобове ...

Детальніше

Готове рішення для автостоянки.

Коли Ви залишаєте свій автотранспортний засіб на стоянці для автомобілів, Ви сподіваєтеся, що Ваша власність залишиться в цілісності й схоронності. При підборі парковки Ви звертаєте увагу на її місцезнаходження, рівень сервісу, вартість і рівень безки. Якщо Ви зважилися на відкриття платного паркування, то варто задуматися про надійну систему безпеки для місця автостоянки ...

Детальніше
 
У сучасному світі системи безпеки різноманітного бізнесу і житла завоювали різноманітні відгуки клієнтів. Це і позитивні відгуки за свою високу надійність, високу функціональність, і здатність на високому рівні виконувати покладені на неї обов'язки. Але були і негативні відгуки, в першу чергу пов'язані зі складністю установки та налаштування охоронного обладнання. Завдяки нашому великому досвіду в цій галузі ми проаналізували потреби замовників і постаралися мінімізувати негативні відгуки. Для досягнення цієї мети нашими співробітниками були розроблені вже готові системи безпеки для різноманітних об'єктів і цілей їх використання.

Для забезпечення захисту офісів або окремих офісних приміщень ми надаємо:

- систему відеоспостереження - це підвищує безпеку Ваших працівників, мінімізує ймовірність розкрадання майна і злодійства, підвищує рівень трудової дисципліни і працездатність колективу.

-lya-dostupa-skd / "> систему контролю і управління доступом - це значно полегшує роботу бухгалтерії і служби безпеки (виключить проникнення сторонніх осіб, крадіжок і рейдерських захоплень)

- систему обліку робочого часу - це можливість контролю використання робочого часу (прихід і відхід на робоче місце, час перекурів, тривалість обідів та інші варіанти)

- систему охоронної та пожежної сигналізацій - це збереже життя і здоров'я Ваших співробітників. Крім цього монтаж даної системи є вимогою законодавства.

Всі ці системи можуть бути встановлені як в комплексі, так і окремо.

Для забезпечення комплексного захисту Вашого магазину, ми пропонуємо встановлення наступних систем:

- система відеоспостереження, включає в себе встановлення камер відеоспостереження (для фіксації всього, що відбувається в найдрібніших подробицях), встановлення відеореєстратора (для виведення зображення на екран монітора, записи або передачі відео в інтернет), і встановлення моніторів (їх кількість залежить від кількості камер).

- система контролю доступу, завданням якого є обмеження доступу між персоналом і відвідувачами. Передбачає встановлення додаткового обладнання (всілякі турнікети, шлагбауми, рамки, доводчики дверей та ін.) і спеціального програмного забезпечення на комп'ютери для контролю над системою.

- система пожежної та охоронної сигналізацій, функцією яких є виявлення і швидке оповіщення працівників про можливість злому, проникнення, пограбування або про можливість виникнення пожежі. Ця система передбачає встановлення додаткового обладнання, такого як: різноманітні датчики, сповіщувачі, контрольні панелі і ін.

Для забезпечення захисту Вашого складу ми пропонуємо встановлення наступних систем:

- система відеоспостереження, завданням якої є віддалений контроль над роботою складу і персоналу, фіксації відвідувачів, безперервне спостереження і запис того, що відбувається на складі.

- система контролю доступу, допоможе при контролі над доступом в певні приміщення, облік вироблення робочого часу, моніторинг пересування співробітників по території складу.

- система охоронної сигналізації, для більш ефективної роботи служби охорони (сигнал вкаже на місце проникнення), досягається завдяки монтажу різноманітних датчиків (інфрачервоні, акустичні, променеві).

- система пожежної сигналізації.

<span> Для забезпечення безпеки житлового будинку ми пропонуємо встановлення таких систем:

- система відеоспостереження, допомагає Вам спостерігати за тим, що відбувається на території житла під час Вашої відсутності.

- система контролю доступу, допомагає Вам обмежити доступ до Вашої оселі за допомогою різноманітного обладнання (автоматичні ворота, електромеханічні замки та ін.).

- система охоронних сигналізацій, завдяки встановленнюі різноманітних датчиків, у Вас з'являється можливість отримувати і швидко реагувати на заборонене проникнення.

- система пожежної сигналізації.

Для забезпечення безпеки автостоянки ми пропонуємо встановлення наступних систем:

- система відеоспостереження, дозволить Вам в повному обсязі отримати інформацію про транспорт, який проїжджає через проїзд, з'являється можливість контролювати правила проїзду та запобігання викрадення або псування транспорту.

- система контролю доступу, передбачає встановлення шлагбауму, при бажанні, системи визначення номерів та інші можливості.

Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99 (096) 875-77-51 (099) 448-83-83Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: