Детальніше про компанію SSBB

Компанія «SSBB» активно впроваджує передові технології в сфери безпеки бізнесу і технічного захисту інформації. Наша компанія має всі необхідні ліцензії для роботи в даних сферах.

Всі співробітники компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» мають як мінімум одним вищою профільною освітою і стажем роботи в сфері безпеки не менше 10 років!

Ми даємо 100% гарантію на всі види виконуваних послуг, а також гарантію на безперебійну роботу обладнання яке продаємо!

Основні напрямки діяльності SSBB

Проектування, монтаж і обслуговування систем безпеки бізнесу:

 • відеоспостереження;
 • контроль доступу;
 • облік робочого часу;
 • охоронна і пожежна сигналізація.

Пошук закладних пристроїв (захист від прослушки, прихованих камер і т.д.).

Проектування і монтаж інженерних мереж:

 • внутрішні інженерні мережі (водопостачання, господарсько-побутова каналізація, дощова каналізація, електропостачання та освітлення, опалення, вентиляція і кондиціювання повітря, насосні станції водопостачання, каналізаційні насосні станції, індивідуальні теплові пункти, вузли обліку теплової енергії);
 • зовнішні інженерні мережі (водопостачання, каналізація, опалення);
 • системи протипожежного захисту (система пожежної сигналізації, система оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, система автоматичного пожежогасіння (водяне, пінне, газове, порошкове, аерозольне, ТРО), система протидимного захисту, автоматизація систем протипожежного захисту, вогнезахист металевих і дерев'яних конструкцій, система блискавкозахисту).

Звертаємо Вашу увагу на порядок надання послуг:

 1. Замовлення по телефону виїзду фахівця на об'єкт.
 2. Огляд об'єкта, побажання замовника, рекомендації та формування технічного завдання.
 3. Відправка проекту системи безпеки, порядку проведення робіт та кошторису (рахунок-фактура).
 4. Ухвалення рішення замовником на установку системи безпеки.
 5. Складання договору на установку системи безпеки і здійснення передоплати в розмірі 50% від кошторисної вартості.
 6. Монтаж системи, настройка, перевірка і здача в експлуатацію.
 7. Розрахунок, оформлення документів, навчання персоналу (при необхідності).
 8. Технічна підтримка та гарантійне обслуговування системи безпеки - 1 рік.
 9. Післягарантійне обслуговування системи.

Система відеоспостереження

На ринку охоронних послуг система відеоспостереження займає одне з перших місць по забезпеченню цілісної безпеки Ваших будинків, квартир, офісів, торгових центрів, парковок і так далі. Головним елементом даної системи є камера відеоспостереження, за допомогою якої можливо з максимальною деталізацією розглянути всі найдрібніші елементи як удень, так і вночі (завдяки потужній інфрачервоної підсвічуванні). Камера спостереження може виступати як відлякує компонентом від несанкціонованого проникнення, так і помічником для служби охорони на підприємстві (адже за допомогою відеоспостереження одна людина може одночасно переглядати весь периметр, кілька поверхів і т.д.). Такий професійною системою є IP відеоспостереження. Воно має високу роздільну здатність картинки, легкої інтеграцією в комп'ютерній системі, а також ідеально підходить як для локального, так і віддаленого відеоспостереження. Що стосується установки системи відеоспостереження будинок, то ідеальним рішенням стануть вуличні вологозахищені камери відеоспостереження, які в комплексі з GSM сигналізацією створять якісну автономну захист Вашого майна. Залежно від вимог клієнта, відеоспостереження ціна може варіюватися. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати якісну систему відеоспостереження, яка буде відповідати співвідношенню ціна-якість. Відеоспостереження установка може проводитися як за допомогою фахівців компанії «ССББ», так і самостійно. Для цього достатнього перейти в наш інтернет-магазин, вибрати «Відеоспостереження купити», а потім «Відеоспостереження комплект» або «Відеоспостереження камера купити» і через 1-2 дня обраний комплект або камера спостереження вже будуть у Вас, готові для самостійної установки.

Система контролю доступу

Якщо Ви хочете контролювати доступ персоналу до окремих приміщень, отримувати дані про робочий час співробітників (час робочий облік), рекомендуємо встановити комплексну систему контролю доступу з урахуванням робочого часу. Дана система може включати в себе: шлагбаум, ворота автоматика, турнікет, автоматичні двері, автоматичні ворота, електромеханічний замок, електромагнітний замок і т.д.).

Пошук закладних пристроїв

Прослуховування - це негласний знімання інформації, який здійснюється за допомогою таких пристроїв як: Gps трекер, шпигунська камера, жучки, приховані камери і т.д. Прослушка телефону проводиться за допомогою спеціальних програм (наприклад, ОпенGSM, Reptilicus і т.п.). Також прослушка телефону може відбуватися за допомогою спеціальних пристроїв вмонтованих в мобільний телефон ( «жучки»). Прослушка телефону за номером може використовуватися виключно спецслужбами, так як перехоплення Gsm дзвінків технічно складне завдання: по-перше, потрібно перебувати в безпосередній близькості до об'єкту прослушки (до 500 м за містом, і до 100 м в межах міста); по-друге, потрібно обладнання вартістю сотні тисяч доларів. Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає наступні послуги: перевірка телефону на прослушку, перевірка приміщення на прослушку, перевірка автомобіля. Ми не продаємо жучки, приховані камери, Gps трекер, шпигунське обладнання, так як це заборонено законодавством України (ст. 31 Конституції України, ст. 163, 182, 359 КК України). Несемо повну відповідальність за працездатність встановленої системи безпеки, проводимо своєчасне технічне обслуговування і поточний ремонт (за потребою). Технічну підтримку по телефону надаємо цілодобово. Ми працюємо для Вас!

Ліцензії
Інтернет-магазин
Цiкавi записи Останні новини