Проектування (СС-2, СС-3), монтаж та обслуговування Пожежної сигналізації, пожежогасіння, протидимного захисту, голосового оповіщення, блискавкозахисту та замір опору ізоляції

Автоматичні системи пожежної сигналізації в Києві та Київській області


Акція!

Замов проект пожежної сигналізації та отримай знижку -7% на обладнання

до кінця акції:
15 дні
9 години
59 хвилини
58 секунди


Що дає кваліфікована компанія з пожежної безпеки?

Про системи пожежної сигналізації та пожежогасіння, оповіщення при пожежі

Монтаж, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежогасіння (водяних, пінних, газових,порошкових, аерозольни),

Монтаж, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежної сигналізації, оповіження про пожежу та управління евакуацією людей, устаткування для передачі тревожний сповіщень

Монтаж, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем протидимного захисту

З огляду на складність системи, АУПС повинна бути максимально надійною, зручною і зрозумілою в експлуатації і технічному обслуговуванні, а проект - заздалегідь враховувати можливості і обмеження в монтажі.

Проектування пожежної сигналізації, пожежогасіння, блискавкозахисту та замір опору ізоляції

Робочий проект пожежної сигналізації фахівці ТОВ "Сучасні системи безпеки бізнесу" завжди виконують з особливою ретельністю, беручи до уваги всі характеристики і особливості будівлі: складність архітектури, конструкції, специфіку планування, габарити і призначення приміщень, наявність потенційно небезпечних зон та прокладку інженерно-технічних комунікацій, виконуючи коректне розташування сповіщувачів пожежної сигналізації. Проектування пожежної сигналізації проводиться в повній відповідності з вимогами СП, СТУ, ГОСТ, ПУЕ, СНиП та іншої нормативної документації.

Безпосередньо до виконання проекту приступають після розробки або отримання від замовника і подальшого узгодження з ним технічного завдання (ТЗ), а також повного обстеження об'єкта захисту. Далі розробляється попередній проект (схема майбутньої сигналізації), на його основі розраховується кошторис на проведені роботи - проект проходить узгодження і коригування. Підсумком стає підписання проектно-кошторисної документації. На вартість проектування впливає складність об'єкта, категорія приміщень, які потребують обраний тип сигналізації і інші фактори.

Головним критерієм нашої компанії при проектуванні АПС вважається поєднання трьох компонентів - надійність, ефективність, легкість в експлуатації. Коли проект виконаний з високим ступенем відповідальності і професіоналізму, монтаж, пуско-наладка, випробування сповіщувачів пожежної сигналізації проводяться досить швидко і без проблем.

Монтаж БЛИСКАВКОЗАХИСТУ ТА ЗАМІР ОПОРУ ІЗОЛЯЦІЇ

Заходи з блискавкозахисту поділяються на зовнішню та внутрішню систему заходів. Зовнішня система заходів захищає об'єкт від прямих ударів блискавки (ПУБ). Внутрішня система заходів захищає чутливе електрообладнання об'єкта від вторинних проявів блискавки.

Зовнішня система заходів з блискавкозахисту здійснюється шляхом установлення на об'єкті, що захищається, (або ізольовано від нього на певній відстані) блискавковідводів, які складаються з блискавкоприймачів (природних або штучних: стрижневих, тросових, сітчастих), струмовідвідних спусків, які з'єднують блискавкоприймач із землею та заземлювачів.

Перевірка опору ізоляції проводів і кабелів дуже важливо на всіх об’єктах, оскільки дозволяє оцінити стан проводів, кабелів та електрообладнання в цілому.

Вимір опору ізоляції входить практично в кожен комплекс робіт, що проводяться фахівцями нашої електролабораторії, оскільки саме технічний звіт з протоколом вимірювання опору ізоляції в першу чергу потрібно встановленими нормами ПУЕ та ПТЕЕС

Проектуємо, монтуємо і обслуговуємо системи пожежної сигналізації, систем пожежогасіння, системи протидимного захисту, систем оповіщення та близкавкозахисту.

Адресна пожежна сигналізація

Безадресна пожежна сигналізація