Захисти телефон від прослуховування

Захисти телефон від прослуховування

Проблеми прослушки хвилюють багатьох. Переговори, важливі контракти і приватне життя - все це конфіденційна інформація, не призначений для розголошення. Прослушка ділиться на дві категорії: телефонна і приміщень (за цими категоріями ділиться і захист від прослушки).

Прослушка стаціонарних телефонів передбачає підключення до телефонного кабелю. Таке підключення, звичайно ж, можна відстежити. Прослушка мобільного телефону можлива в наступних випадках:

  • Ваш телефон на довгий час (від півгодини) потрапляв в руки інших людей. На нього могло бути встановлено спеціальне приховане ПО для прослушки (в цьому випадкувід прослушки); захист телефону від прослушки організовується шляхом детального аналізу ПО телефону);
  • Ваш телефон прослуховується спеціальними пристроями, що в принципі дуже малоймовірно в силу того, що подібна техніка (в одиничному кількості) знаходиться тільки у уповноважених структур.

Для забезпечення безпеки Ваших даних ні в якому разі не реагуйте на рекламу в інтернеті «Прочитай чужі смс», «Про що переписується твоя подруга», «Роздруківка дзвінків» та інші речі. Чужі смс у нас в країні читають спецслужби з санкцією на те суду. Всі такі сервіси пропонують Вам жартівливу інтернет-гру, про що Ви можете прочитати в їх ліцензійній угод (вказано швидше за все на далекому-далекому аркуші дрібним шрифтом).

Захта телефону від прослуховування здійснюється наступними способами:

1. Досить надійний спосіб захисту від прослуховування як мобільних, так і стаціонарних телефонних апаратів, є використання скремблера - спеціально розробленого пристрою, яке монтується спільно з телефонним апаратом і зашифровує передану мова. Але істотно серйозним недоліком даної технології антіпрослушка є необхідність монтувати скамблери у обох абонентів, що ведуть розмову між собою.

2. Ефективним способом боротьби з підслуховуючими пристроями є застосування кріптофона, як самостійного окремого апарату для здійснення мобільного зв'язку, так і приставки дотаціонарному телефону, завдяки чому виробляється дуже складне шифрування розмов.

3. Поряд з технічними методами боротьби з прослуховуванням здійснюються різні програмні засоби захисту. Так, сучасні моделі смартфонів і мобільних телефонів оснащуються різними програмами, які блокують несанкціонований доступ, або ж ніхто не заважає доустанавливать додатки з цими функціями. Крім того, вже створені карти в форматі microSD, які мають інтегрованої мікросхемою з підтримками функцій шифрування.

Дані засоби захисту від прослушки розрізняються за ступенем ефективності і ціною, і підбираються залежно від пропонованих требований до захисту від несанкціонованого доступу.

Прослушка приміщень полягає в прихованій установці в приміщення жучків. З огляду на рівень технології на сьогоднішній день, вже можна сказати, що жучки існують настільки маленькі, що виявити їх простим оглядом не вдасться. Жучки маскуються під будь-який предмет інтер'єру (або його частина). Всі ці пристрої об'єднує одна уразливість: вони створені для знімання інформації (тільки онлайн або із записом на носій), внаслідок чого пристрої володіють електронними мікросхемами, а значить, створюють електронні і магнітні поля. Електронні та магнітні поля уловлюються спеціальними пристроями (діляться як на найпростіші, так і на сканери широкого кола поділів), природно для роботи з такими точними і високочутливими приладами необхідні фахівці.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає висококваліфіковані послуги з перевірки приміщень на предмет виявлення закладних пристроїв ( пошук «жучків» ). Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини