Захист телефонних розмов

Захист телефонних розмов

Сьогодні питання про захист інформації дуже затребуваний, тому що, не дивлячись на заборони законодавства України, всюди продаються найрізноманітніші прилади прослушки і стеження - від інтернет-магазинів до ринків. Зберегти конфіденційність розмов і захиститися від прослуховування дозволять тільки спеціалізовані прилади: акустичні сейфи, скремблери, Виявителі камер, антижучки, подавители диктофонів і так далі.

В даний час, найпоширенішим способом прослуховування является прослушка мобільного телефону . Адже його дуже просто прослухати, визначити місце розташування телефону, а так само управляти операційною системою телефону на відстані, контролювати всі вхідні і вихідні дзвінки, повідомлення смс і ммс.

Існує кілька варіантів прослуховування мобільного телефону:

  1. Запис телефонних розмов в пам'ять телефону у вигляді mp3 файлів, з подальшою передачею цих файлів в комп'ютер для прослуховування розмов окремо від телефону.
  2. Прослуховування телефону з підключням таємно до нього через третій телефон, третім учасником розмови, в конференц зв'язок.
  3. Прямий перехоплення радіо сигналу - розмови, перебуваючи близько від прослуховується телефону, шляхом спеціальної радіоелектронної апаратури та розшифровкою, декодуванням сигналу GSM .
  4. Офіційна прослушка телефону через мережевий доступ до серверів оператора зв'язку.

Захист телефонних розмов здійснюватися такими способами. По-перше, для захисту від несанкціонованого прослуховування можнавикористовувати спеціальний кріптотелефон - пристрій з вбудованими засобами шифрування розмови. Другий телефон на який йде дзвінок теж повинен бути такий, з вбудованим засобам шифрування і дешифрування. Або використовувати спеціальну систему, коли дзвінок йде на сервер, потім розшифровується і по каналом Інтернет передається абоненту. В цьому випадку приймаюча сторона вразлива для перехоплення і прослуховування дзвінка. А по-друге, це спеціальне професійне обладнання для виявлення підслуховуючих пристроїв. Наприклад, індикатор поля є одним з кращих технічноїх методів захисту від прослушки. Це прилад, що дозволяє виявити і локалізувати (встановити точне місцезнаходження) радіопередавальних прослуховуючих пристроїв для шпигунства. Їх ще називають «жучки», прослушка, радіозакладки і так далі.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає висококваліфіковані послуги з перевірки приміщень на предмет виявлення закладних пристроїв ( пошук «жучків» ) і прихованих камер відеоспостереження . Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Гарантуємо повну конфіденційність, оперативність і надійність. За результатами перевірки складаємо акт з детальними рекомендаціями щодо захисту інформації в подальшому, а при укладенні договору технічного супроводу Ви отримуєте регулярні перевірки за оптовою ціною. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини