Захист від прослушки

Захист від прослушки

На сьогоднішній день, несанкціонований з'їм і передача акустичної інформації (мовні повідомлення) є найбільш ефективним способом отримання закритих відомостей. Прослушка приміщення дозволяє зловмисникам отримати доступ до інформації, що носить конфіденційний характер, для подальшого її корисливого використання. Надійним способом забезпечити інформаційну безпеку буде організація захисту від прослушки. Якщо на підприємстві відбувається витік інформації, одним з перших кроків після встановлення характеру витоку інформації і складання каналів можливого відходу інформації, буде саме заходи з технічного захисту інформації на об'єкті захисту. Витік інформації є прихований догляд закритих відомостей за межі контрольованої зони. Технічний канал витоку інформації - це комплекс засобів розвідки, із застосуванням спеціальних технічних пристроїв для знімання, синхронізації і передачі інформації. Слід зазначити, що захист від прослуховування - сучасний спосіб забезпечення схоронності конфіденційних даних із застосуванням технічних засобів, що блокують деякі канали витоку інформації або виявляють електронні пристрої. 

Виявлення і Захист від прослушки

Пошук жучків

Пошук підслуховуючих пристроїв ( пошук жучків ) - актуальне завдання, яке вирішується досвідченими фахівцями за допомогою спец. обладнання. Важливо знати, що одного обладнання для пошуку недостатньо, так як способів установки і видів засобів прихованого знімання незліченна безліч. Ключову роль відіграє розуміння принципів їх установки, аналітика всіх можливих шляхів відходу інформації, і їх опрацювання. Пристрої для пошуку жучків або, як ще їх називають, детектори жучків або індикатори поля, дозволяють виявляти будь-які радіопередавачі: стільникові телефони, радіотелефони і, звичайно ж, жучки різних типів. При пошуку жучків важливо відрізняти сигнали домашніх і стільникових телефонів від сигналів подслушек, з чим легко справляються наші пристрої для виявлення жучків. Детектори (індикатори поля) дозволяють виявляти будь-які жучки, в тому числі акустичні пристрої для підслуховування з вбудованим харчуванням, заставні передавачі з мережним живленням, телефонні жучки і відео-передавачі.

Перевірка на прослушку

Перевірка на прослушку - це домплексная міра, спрямована на усунення електронних пристроїв і пристосувань, що ведуть приховану аудіо і відео реєстраційну діяльність. Перевірка приміщень на наявність прослушки для фахівців - це звичайна справа. Якщо Ви публічна людина, і у Вас є домашній персонал, проводите подібну процедуру регулярно. Жучок легко поставити під час прибирання кімнати, ремонту. Сучасні пристрої для підслуховування досить компактні, їх не визначиш неозброєним поглядом. Вам можуть просто подарувати предмет з уже вбудованим жучком. Перевірка приміщення на наявність прослушки повинна здійснюватися за допомогою спеціальних пристосувань. Самостійно виявити ворожий предмет Ви не зможете. Фахівці знайдуть його на будь-якій глибині і на будь-якій відстані.

антижучок

Антижучок - це професійне пристрій для виявлення, зірвати Радіокамера, глушилок, жучків, прослуховувань і подібних засобів для крадіжки інформації. Антижучок, забезпечений надчутливої широкодіапазонний антеною, яка з легкістю виявляє пристрої передачі інформації. Приховані камери, мікрофони ( «жучки») встановлюються приховано або камуфлируются в предмети. одне Незамаятное рух прибиральниці, електрика або охоронця - і підслуховуючий пристрій встановлено у Вашому приміщенні. Дані пристрої здатні завдати шкоди, як при важливих переговорах, так і приватним особам, вторгаючись в особисте життя. Антіжучкі дозволяють обстежувати приміщення на предмет наявності спеціальних пристроїв, що працюють по радіоканалу - підслуховуючих і підглядають пристроїв, бездротових відеокамер і жучків. Новітні антижучки мають компактні розміри і не залучають зайвої уваги. Десятки виявлених жучків, підслуховуючих пристроїв і бездротових відеокамер, підтверджують їх ефективність, що становить не менше 99%.

Детектор прихованих камер

Детектор прихованих камер - це компактний прилад, призначений для пошуку і виявлення будь-яких камер, в тому числі закамуфльованих. Обнаружитель прихованих камер дозволяє виявляти провідні та безпровідні типи камер, як працюють, так і непрацюючі в даний момент. Виявлення прихованих камер відбувається по відблисків від лінз їх об'єктивів. Детектор прихованої проводки Якщо кабель прихований всередині стіни, то детектор прихованої проводкиез праці виявить місце прокладки. А наші фахівці, з'ясують, є він частиною системи розкрадання інформації чи ні.

детектор жучків

Пошук радіопередавальних підслуховуючих пристроїв здійснюється за допомогою детекторів жучків (багдетекторов). Як правило, жучки - це відео- і радіопередавачі, що працюють в діапазонах частот від 70 МГц до 2,4 ГГц. Відповідно, детектор жучків - це портативний пристрій, що представляє собою широкосмуговий приймач, здатний виявляти радіочастотні сигнали частотою від десятків мегагерц до декількох гігагерц. Детектори жучків діляться на два основні класи: детектори, що визначають жучки по радіосигналу (gsm-жучки, радіомікрофони тощо) і детектори, які виявляють навіть автономні закладки (приховані диктофони, жучки в телефонній лінії).

індикатор поля

Індикатор поля - це прилад, що дозволяє виявляти підслуховуючі пристрої - радіомікрофони. Це широкосмуговий підсилювач, який реагує на будь-який електромагнітний сигнал. Принцип використання приладу простий: виставляється поріг чутливості в залежності від досліджуваного приміщення, виявитияются місця з підвищеним рівнем електромагнітного поля, за допомогою підвищення порога чутливості локалізується джерело електромагнітного випромінювання в межах 0,5 м і методом візуального огляду виявляється підслуховуючий пристрій. Індикатори поля можуть розрізнятися за рядом характеристик, таких як: чутливість; діапазон частот; наявність / відсутність режиму «акустозав'язки»; конструктивне виконання; види індикації; наявність / відсутність можливості вимірювання частоти випромінювання. Ліцензія-1 Надаючи висококваліфіковані послуги з виявлення та захисту від прослушки , компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» гарантує повну конфіденційність, оперативність і надійність. Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини