Захист від прослушки і прихованих відеокамер

Захист від прослушки і прихованих відеокамер

Завжди слід пам'ятати, що практично будь-який мобільний або стаціонарний телефон можна прослухати. Популярні програми для дзвінків через інтернет також не є винятком, де захист від підслуховування відсутня в принципі. Ви ніколи не дізнаєтеся, що вас прослуховують: на дисплеї телефону не буде якихось незвичайних ознак, а при дзвінку з мережі прослуховування ще більш непомітно.

Шпигунські пристрої і програми ведуть прослуховування непомітно для вас. встановити фкт прослуховування дуже складно і практично неможливо без необхідного обладнання та знань. Більшість людей навіть не замислюються про можливу небезпеку і довіряють смартфонам, мессенджерам і софтфона найпотаємніше.

Пам'ятайте, зловмисникам нічого не варто прослухати ваші переговори по мережі. Але вам це може коштувати великих нервів і серйозних грошей, якщо до сторонніх потраплять ваші особисті дані або комерційна таємниця.

Захист від прослушки і прихованих відеокамер є необхідним завданням в комплексі із захисту вшей інформації та збереження її конфіденційності. Щоб приховати переговори від сторонніх і не дозволити кіберзлочинцям підключитися до розмови, необхідно максимально захистити канали зв'язку і використовувати програми для захисту від прослушки.

Пошук і виявлення закладних пристроїв

shpion-big ССБ здійснює повний комплекс робіт з протидії промисловому шпигунству, в рамках якого забезпечується виявлення та блокування витокуаудіо та візуальної інформації через закладні ( «жучки», кошти для прослуховування) пристрої на об'єктах інформаційної діяльності. Компанія гарантує захист інформації, що становить державну таємницю або іншу комерційну таємницю клієнтів.

В рамках діяльності надаються такі послуги:

  • консультації з питань захисту інформації,
  • розробка моделей загроз витоку інформації і інструментальне дослідження каналів витоку;
  • створення захищених об'єктв (кабінетів) для проведення конфіденційних переговорів і нарад
  • спеціальне обстеження приміщення по радіоефіру, мережі електроживлення і провідних лініях з метою виявлення витоку мовної інформації через активні закладні пристрої
  • спеціальне обстеження приміщення з метою виявлення витоку мовної інформації через пасивні закладні пристрої в інженерних комунікаціях і предметах інтер'єру (робота нелінійним локатором)
  • спеціальне обстеження приміщення з метою виявлення витокувидової інформації через активні і пасивні закладні пристрої
  • оформлення висновку за результатами спеціального обстеження приміщення розробка концепції безпеки об'єкту, проектної та кошторисної документації створення комплексу на об'єкті;
  • монтаж і обслуговування устаткування, надання інструкцій з експлуатації технічних засобів захисту інформації.

Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини