Захист від прослуховування - це необхідність

Захист від прослуховування - це необхідність

Як відомо, в сучасних умовах жорстокої конкуренції нерідко використовуються недобросовісні методи конкурентної боротьби. З них найбільш часто використовується крадіжка конфіденційної інформації шляхом несанкціонованого прослуховування телефонних розмов конкурента. Тим більше що способів прослушки стільникових розроблено досить багато.

Якщо є технічна можливість прослуховувати телефон будь-якої людини, то повинна бути і якась захист раговірок від прослуховування. І такий захист є. Існує кілька перевірених і дуже практичних методів, які допоможуть зберегти Ваші таємниці повністю конфіденційними і недоступними для інших вух.

Перший спосіб полягає в пошуку жучка в приміщенні, який може бути встановлений навіть в найбільш недоступних для людських очей місцях: вимикачах і розетках і в подальшому його усунення. Але для здійснення пошуку «електронного жучка» Вам знадобиться професійна техніка, яка стоїть кругленьку суму грошей.

антіжучкі , які можна придбати різних модифікацій і видів. Чому базовий? Тому що антижучок не встановиться на точне місце розташування прослуховувального пристрою, а лише завдяки колірним і звуковим індикаторами позначить їх присутність в даній кімнаті. Після чого розголошення в даному приміщенні важливої інформації, в якій зацікавлена підслуховування сторона, краще припинити зовсім.

Якщо існує ймовірність того, що прослуховування і розшифровка ваших дзвінків осуествляется через оператора мережі, то змініть сім-карту або зовсім поміняйте мобільний телефон. Існує кілька ознак , які говорять про те, що мобільник прослуховується. По-перше, помацайте під час бездіяльності телефон, якщо акумулятор буде гарячим, то це явна ознака «сторонньої» експлуатації пристрою. У разі, якщо ваш засіб зв'язку постійно безпричинно відключається, підсвічування спалахує без видимої активності телефону, дуже швидко закінчується зарядка телефону, при здійсненні дзвінка великі перешкоди і шуми, а в меню вусановлени нові додатки, які були завантажені не вами - це тривожні ознаки. Негайно зверніться в технічну службу з обслуговування телефонів і попросіть уточнити причини неполадок, можливо, це жучок .

Захист від прослуховування, профілактична перевірка приміщень на наявність прихованих технічних пристроїв - це фундамент безпеки Вашого бізнесу, а також гарантія безпеки Вашої родини.

Компанія «СучасніПерші системи безпеки бізнесу »надає висококваліфіковані послуги з перевірки приміщень на предмет виявлення закладних пристроїв ( пошук« жучків » ). Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини