Захист телефонних розмов

Захист телефонних розмов

Сьогодні питання про захист інформації дуже затребуване, оскільки, не дивлячись на заборони законодавства України, всюди продаються найрізноманітніші прилади прослушки і стеження - від інтернет-магазинів до ринків. Зберегти конфіденційність розмов і захиститися від прослуховування дозволять тільки спеціалізовані прилади: акустичні сейфи, скремблери, Виявителі камер, антіжучкі, подавители диктофонів і так далі.

В даний час, найпоширенішим способом прослуховування є прослушка мобільного телефону. Адже його дуже просто прослухати, визначити місце розташування телефону, а так само управляти операційною системою телефону на відстані, контролювати всі вхідні і вихідні дзвінки, повідомлення смс і ммс.

Існує кілька варіантів прослуховування мобільного телефону:

  1. Запис телефонних розмов у пам'ять телефонного апарату у вигляді mp3 файлів, з подальшою передачею цих файлів в комп'ютер для прослуховування розмов окремо від телефону.
  2. Прослуховування телефону з підключенням скритно до нього через третій телефон, третім учасником розмови, в конференц зв'язок.
  3. Прямий перехоплення радіо сигналу - розмови, перебуваючи близько від прослуховується телефону, шляхом спеціальної радіоелектронної апаратури та розшифровкою, декодуванням сигналу GSM.
  4. Офіційна прослушка телефону через мережевий доступ до серверів оператора зв'язку.

Захист телефонних розмов здійснюватися такими способами. По-перше, для захисту від несанкціонованого прослуховування можна використовувати спеціальний кріптотелефон - пристрій з вбудованими засобами шифрування розмови. Другий телефон на який йде дзвінок теж повинен бути такий, з вбудованим засобам шифрування і дешифрування. Або використовувати спеціальну систему, коли дзвінок йде на сервер, потім розшифровується і по каналом Інтернет передається абоненту. У цьому випадку приймаюча сторона вразлива для перехоплення і прослуховування дзвінка. А по-друге, це спеціальне професійне обладнання для виявлення підслуховуючих пристроїв. Наприклад, індикатор поля є одним з кращих технічних методів захисту від прослушки. Це прилад, що дозволяє виявити і локалізувати (встановити точне місцезнаходження) радіопередавальних прослуховуючих пристроїв для шпигунства. Їх ще називають «жучки», прослушка, радіозакладки і так далі.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає висококваліфіковані послуги з перевірки приміщень на предмет виявлення закладних пристроїв (пошук «жучків») та прихованих камер відеоспостереження. Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Гарантуємо повну конфіденційність, оперативність і надійність. За результатами перевірки складаємо акт з детальними рекомендаціями щодо захисту інформації в подальшому, а при укладенні договору технічного супроводу Ви отримуєте регулярні перевірки за оптовою ціною. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини