Злом акаунтів WhatsApp і Telegram за допомогою картинок

Злом акаунтів WhatsApp і Telegram за допомогою картинок

Дослідники Check Point розповіли про спосіб злому VoIP програм WhatsApp і Telegram. Зловмисниками використовувався хитрий спосіб маскування посилання на HTML сторінку з шкідливим кодом, під звичайну, нічим не примітну, картинку. Після чого могли мати доступ до всіх файлів жертви злому: листуванням, фотографій, відео.

 

Як зламати чужий рахунок за допомогою картинки

«Просто відпрвив невинно виглядає фото, хакер міг отримати контроль над аккаунтом, доступ до історії повідомлень, всім фото, якими коли-небудь ділився користувач, а також відправляти повідомлення від імені користувача », прокоментував новину Одед Вануну - керівник по дослідженню уразливості продуктів Check Point.

Фахівці повідомили про уразливість WhatsApp і Telegram ще 8 березня цього року. У відповідь користувачі отримали обіцянки усунути загрозу бенебезпеки.

Як уберегтися від злому аккаунта.

На відміну від інших поштових сервісів, розробники Telegram і WhatsApp не можуть читати листування своїх користувачів, що є основою їх принципу шифрування. В даному випадку ця особливість стала недоліком, а не перевагою. Як бачите злом акаунтів WhatsApp і Telegram за допомогою картинок, стало цілком реальним явищем, тому рекомендуємо Вам не відкривати повідомлення пронезнайомих контактів. А якщо у Вас є підозри про проникнення зловмисника в мобільний пристрій ( ознаки прослушки телефону ), радимо звернутися до фахівців по перевірці телефону на наявність закладних пристроїв і усунути цю проблему.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає послуги по перевірці мобільних телефонів і приміщень на предмет виявлення закладних пристроїв ( пошук« жучків » ). Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Гарантуємо повну конфіденційність, оперативність і надійність. за результатам перевірки складаємо акт з детальними рекомендаціями щодо захисту інформації в подальшому, а при укладенні договору технічного супроводу Ви отримуєте регулярні перевірки за оптовою ціною.

Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99 (096) 875-77-51 (099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини