Види жучків для прослушки

Види жучків для прослушки

Жучок для прослушки - це електронний пристрій, за допомогою якого можна негласно отримати інформацію, або іншими словами це мікрофон з радіо передавачем, який може передавати звук з приміщення, в яке його непомітно, приховано встановили на великі відстані на радіо приймальний пристрій.

Пристрої для можна розділити на наступні види:

  • GSM жучки;
  • Радіо-жучки;
  • Міні-диктофони;
  • Приховані відеокамери;
  • Лазерна прослушка.

GSM-жучо- це універсальне і сучасний пристрій нового покоління, яке має більший радіус дії і має об'ємний акумулятор, який дозволить Цей пристрій працювати в режимі очікування від 7 до 10 днів, а в режимі прослуховування від 2 до 4 годин. Основною функцією даного виду жучка для прослушки є моніторинг онлайн, тобто Ви можете чути, що відбувається прямо зараз, "в прямому ефірі". Також GSM-жучок може приймати сигнал на великій відстані - Ви можете перебувати в іншому місті або навіть країні, і все одно зможете контролювати ситуацію. Деякі моделі можуть дзвонити Вам самі при виникненні голосу.

Радіо жучок - це мініатюрне подслушіающее пристрій, яке випромінює сигнал на певну відстань. Залежно від потужності передавача воно може бути від декількох десятків метрів до сотень метрів. Радіо жучок віщає в діапазоні FM частот, так що його можна зловити на звичайному приймачі. Правда, варто брати до уваги, що найкраще використовувати приймач з навушниками, наприклад, телефон з гарнітурою. Тоді найкраще можна буде підібрати потрібну частоту.

У міні-диктофонах запис ведеться на вбудовану (постійну або змінну) пам'ять. Дане підслуховуючий пристрій володіє малими розмірами, а запасу батареї вистачає на 40, 90 і більше годин. Переваги міні-диктофонів - можна прослухати зроблений запис, а також дане устройстпро практично не випромінює електромагнітні хвилі. А недоліком є те, що розмова не можна прослуховувати "в прямому ефірі".

Приховані відеокамери - це міні камера останнього покоління, яка поєднує в собі мініатюрний розмір, надміцний металевий корпус і чудову якість відеозапису з циклічністю. Вони не помітні для зловмисників, а значить, ті будуть вести себе, не підозрюючи про спостереження. Існують автономні шпигунські відеокамери, які вже йдуть вбудовані в різні предмети, наприклад, в іграшки або пожежні датчики. Такі типи камер можуть знімати відеоматеріал із записом на карту пам'яті, яку и згодом зможете переглянути на комп'ютері.

Лазерна прослушка - це пристрій прихованого спостереження, що використовує лазерний промінь для того, щоб фіксувати звукові вібрації в віддалених об'єктах. Ця технологія може бути використана для прослушки з мінімальним ризиком виявлення. Лазерний промінь наводиться на поверхню віконного скла або на іншу плоску поверхню, яка перебувала під впливом звуку. Вібрації цієї поверхні змінюють кут відображення променя, і рух лазерної точки повернутого променя фіксується і трансформується в аудіо-сигнал. Надаючи висококваліфіковані послуги з виявлення та захисту від прослушки , компанія« Сучасні системи безпеки бізнесу » гарантує повну конфіденційність, оперативність і надійність. Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини