Шпигунське приладдя

Шпигунське приладдя

Ні для кого не секрет, що в наш час використовуються будь-які засоби для заполученія необхідної секретної інформації, адже установка підслуховуючих пристроїв більше не є привілеєм спецслужб. Купити радіо мікрофон не проблема, вони широко представлені і в спеціалізованих магазинах, і на блошиних ринках, тому виготовити прослуховуючий пристрій самостійно з підручних матеріалів не складає великих труднощів. Основне технічний засіб при прослуховуванні - звичайний радіо мікрофон. Правильно зібраний пристрій дозволяє відразу ж приймати передає сигнал на звичайний FM-приймач (навіть китайський), при цьому буде чути навіть тиха розмова в кімнаті на відстані в декілька метрів від мікрофона. Схеми радіо мікрофонів широко представлені в Інтернеті.

Пристрої для - це мініатюрні передавачі УКХ діапазону.х ділять на стаціонарні або тимчасові. Стaціонарние моделях харчуються від електріческoй мережі і Зазвичай розміщуються в тoршерах, телевізoрах, електричних розетках, люстрaх і інших звичних елементах обстановки. Тимчасові прилади зaкладиваются при тaйном або легaльном відвідуванні об'ектa (відвідувачами, уборщіцaмі і т.п.) в місця, де їх важко виявив (зa книги, серед біжутерії, в oбівке меблів), а часто маскуються під шaріковие ручки, сірникові коробки, сувеніри, дрібнички та інші малопомітні речі.

Шпигунські приналежності для прослуховування вражають своїм різноманіттям. Як правило, їх можна розділити на такі види: прослушка за допомогою стільникового телефону , заздалегідь встановленого жучка, стаціонарного телефону, диктофона і спрямованого мікрофона. Всі ці методи активно використовуються, хоча значно розрізняються по вартості обладнання і способам захисту від них.

Стільникові телефони почали активно використтися як шпигунські пристрої. Навіть у вимкненому стані будь-який стільниковий телефон здатний вловлювати звук і передавати його на відстань через канали стільникового або радіо зв'язку. Навіть Ваш власний телефон може виявитися прослуховуючих пристроєм, якщо в нього був вмонтований жучок або поруч є обладнання з перехоплення GSM сигналу. Боротися з цими шпигунськими пристроями допоможуть подавители стільникового телефону . Вони будуть перешкоджати прослуховування, заглушаючи сигнал. Їх можна використовувати на переговорах, зустрічах, нарадах, а також, щоб спокійно захистити дисертацію або виступити з доповіддю - аудиторія не буде відволікатися на дзвінки. 20141112-03

Жучки - один з найпростіших способів прослушки. Жучок на основі радіомікрофона можна виготовити вдома за півгодини, не володіючи спеціальнимизнаннями і використовуючи радіодеталі, наявні у вільному продажу. Жучки встановлюються в приміщенні за кілька секунд і забезпечують високочутливу запис розмови. Боротися з ними допоможуть Виявителі жучків і прихованих камер, які дозволять Вам бути впевненими в конфіденційності вашої розмови.

Диктофони - теж вельми неприємний об'єкт. Мініатюрні диктофони легко встановлюються в ручки, запальнички, брелоки. Вони не транслюють сигнал, а записують його в пам'ять приладу, тому їх досить складно виявити. Запис з диктофона може бути використана як доказ у суді, як шантаж або компромату, ось чому пригнічувач диктофона просто незамінний для тих, хто не хоче, щоб бесіда стала надбанням широкої громадськості.

Як правило, мета зловмисників - шантаж, промислове шпигунство, збір компромату і інші протизаконні дії. Найстрашніше те, щобез спеціальної апаратури Ви ніколи не запідозрили, що Вас підслуховують. Для це Вам необхідні антижучки - прилади, які виявляють випромінювання або радіосигнали будь-яких електронних пристроїв. Ви можете бути впевненими, що за Вами не ведеться наб людний і немає прослушки. Антіжучкі вельми мініатюрні, легко поміщаються в руку, а іноді і зовсім стилизуются під звичайні брелоки. Їх можна взяти в офіс до партнера на переговори, в сауну, в салон літака, і ніхто ніколи не здогадається про сенс цікавою штучки, яку Ви тримаєте в руках. Детектор жучків вбереже Вас від безлічі проблем, викликаних прослуховуванням, допоможе заощадити Ваш час і гроші, зберегти репутацію.

З кожним днем шпигунські приналежності стають все більш поширені, науково-технічний прогрес дозволив зробити це обладнання дешевим і легко доступним. Шпигунські приналежності вільно продаються в будь-якому магазині, ось тільки результат їх використання годинупро виходить зовсім неабияким. Якщо Ви не хочете, щоб ці пристрої зіпсували Вашу кар'єру, бізнес, зруйнували Вашу родину, репутацію або навіть коштували Вам життя, застосовуйте професійне обладнання для захисту від прослушки . Це позбавить Вас від безлічі проблем в майбутньому.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає висококваліфіковані послуги з перевірки приміщень на предмет виявлення закладних пристроїв ( пошук «жучків» ). Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини