Радіо жучок для прослушки

Радіо жучок для прослушки

Радіо жучок для прослушки - це звичайний радіопередавач, який забезпечений мікрофоном. Радіо жучок віщає в діапазоні FM частот, так що його можна зловити на звичайному приймачі. Цей сигнал є відкритим і кожен бажаючий його чує, тому при проведенні прослуховування по відкритому каналу доцільно зміщувати частоту сигналу радіо жучка з загальнодоступного громадського діапазону.

Останнім часом багато хто почав замінювати радіо жучки GSM жучками. GSM-жучок - це універсальне і сучасне-стройство нового покоління. Дане підслуховуючий пристрій має більший радіус дії і має об'ємний акумулятор, який дозволить пристрою працювати в режимі очікування від 7 до 10 днів, а в режимі прослуховування від 2 до 4 годин. Для того щоб скористатися даною жучком для прослушки необхідно лише зателефонувати з будь-якого телефону на номер SIM-карти, яку заздалегідь потрібно встановити в GSM-жучок. Якщо виникає необхідність, то жучок можна налаштувати на функцію автопрезвона. Ця функція передбачає автоматичну активацію жучка голосом абобудь-яким іншим шумом, що виникли в периметрі дії GSM-прослуховування. Тобто, коли в приміщенні, де стоїть жучок, виникає жодного галасу, або чути якась мова, GSM-жучок зреагує на це і сам передзвонить на попередньо запрограмований номер телефону.

Не дивлячись на переважні характеристики GSM жучка, радіо жучок має менші розміри і коштує набагато дешевше, а також при використанні даного пристрою для підслуховування не вимагає витрачання коштів на стільниковий зв'язок, йому потрібно лише харчування, можнат батареї або іншого джерела постійного струму.

Сьогодні є досить багато причин, щоб використовувати радіо жучок. Зазвичай до їх застосування вдаються в моменти, коли потрібно на відстані проконтролювати іншої людини, а також, коли потрібно забезпечити безпеку собі або близьким людям. Часто купують даний пристрій батьки, турбуються про своїх дітей. Варто зауважити, що радіо жучок допомагає контролювати і прослуховувати не тільки людини, але також може охороняти квартиру , магазин або сейф. Якщо пристрій над ежно замасковано, то зловмисники будуть дуже швидко викрито.

Так що можна зробити висновки, що радіо жучок - це мініатюрний радіоприймач, який має автономне або мережеве живлення. Спочатку були радіо жучки лампові, вони мали досить великий розмір, потім жучки стали працювати на транзисторі і значно зменшилися.

Ліцензія-1 Надаючи висококваліфіковані послуги виявлення і захисту від прослушки, компанія« Сучасні системи безпеки бізнесу » гарантує повну конфіденційність, оперативність і надійність. Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини