Послуги виявлення прослушки телефонів та жучків

Послуги виявлення прослушки телефонів та жучків

Мобільний телефон, персональний помічник, пристрій який завжди і всюди з Вами. По ньому відбуваються важливі переговори, призначаються зустрічі, даються і приймаються доручення. Ви тільки подумайте наскільки важлива інформація може проходити через телефон, тому так важливо подбати про його безпеку.

Прослушка телефону: Виявлення та Захист

Програма для прослушки телефону

Установка програми для прослуховування телефону , справа пари хвилин. Власне все що необхідно, це телефон який буде прослуховуватися та доступ до інтернету. Встановити зможе навіть недосвідчений користувач, а ось усунути або виявити встановлену, завдання під силу тільки досвідченому фахівцеві. Нові програми для прослушки практично не залишають слідів активності в телефоні, якщо ще враховувати, високу продуктивність сучасних смартфонів, то на тлі їх високої продуктивності, одна фонова програма ніяк не вплине на «швидкість» роботи телефону. Варто також враховувати, що програми для прослушки мають функціонал який порадує будь-якого шпигуна. Крім запису і перехоплення розмов і смс, сучасний софт в силах потайки робити знімки і відео вашої камерою і передавати звук з мікрофона, як в реальному часі так і архівувати з отл женной передачею. Так само їм доступні листування у всіляких месенджерах (Telegram, WhatsApp Viber, Skype, і т.п ..) і соц.сетях, функція кейлогерам допоможе вкрасти ваші паролі, а збір геоданих з постановкою маршруту детально розпише. де і коли ви буваєте.

Жучок для мобільного телефону

Жучки встановлюються в телефон бувають двох типів, передавач і контролер. Передавачі підключені до мікрофонів і передають звук під час дзвінка, на віддалене приймальний пристрій. Контролери ж змінюють службову частоту під час дзвінка, на заздалегідь визначену, що дає можливість віддаленого перехоплення і записи дзвінка.

Як визначити прослушку мобільного

Визначити факт прослушки мобільного телефону досить легко, так як програма для прослушки використовує ресурси самого телефону, а саме: процесора, батареї, інтернет-трафіку. Виходячи з перерахованого можна зрозуміти, що сталася установка програми, досить легко: поведінка телефону різко змінюється на нехарактерне. Після появ підозр в наявності програми для прослушки слід ідентифікувати програму і видалити її.

Перевірити телефон на прослушку

Існує кілька способів для перевірки телефону на прослушку:

  • при тому, що піднесло до Аудиоколонка телефон створює перешкоди, коли Вам ніхто не дзвонить;
  • Ви чуєте сторонні звуки і голоси в трубці під час розмови;
  • з'єднання з абонентом встановлюється довго;
  • телефон мимовільно перезавантажується, включається підсвічування;
  • батарея занадто швидко розряджається.
Щоб перевірити телефон на прослушку, зв'яжіться з нашими фахівцями і замовте послугу за номером:

(044) 333-88-99 (096) 875-77-51 (099) 448-83-83

Ознаки прослушки телефону

Основні ознаки прослушки мобільного телефону :

  1. Температура. Напевно найдоступніший індикатор активності апарату, якщо температура в районі процесора або акумулятора підвищена це свідчить про їх навантаженні. Коли апарат теплий або гарячий і ви його активно не використовуєте (особливо варто звернути увагу на період після дзвінка) це може бути ознакою роботи програми для прослушки.
  2. Незрозуміла активність. Самовільне включення підсвічування, звук затвора камери або блокування екрану, мимовільна перезавантаження пристрою. Включення служб, програм, інтернету (Wi-Fi, 3G) без вашої команди. Ці симптоми свідченнямт про наявність програми перехоплювача.
  3. Швидкодію. Якщо час включення / вимикання вашого апарату помітно змінилося, це означає що при завантаження ОС довантажується додаткове ПО. Якщо Ви нічого не встановлювали, то досить імовірно на вашому пристрої діє стороння програма.
  4. Звуки під час розмови. Часто під час прослушки, в слухавці чути відлуння, це пов'язано з використанням вашого мікрофона для доп. звукового потоку. Так само часто буває високочастотний свист рідше цей звук схожий на шипіння, його можете так само чути Ваш співрозмовник. Ці ознаки дуже типові, але їх наявність не обов'язкова. Якщо в хорошому потужному телефоні програму встановить і налаштує професіонал, Ви ніколи не помітите різниці - з прослуховуванням і без.

Прослухати мобільний телефон

Прослухати мобільний телефон можна як законним, так і незаконним способом. Законний метод, оператори записують всі телефонні дзвінки і мають величезний архів записів (дзвінки і смс за останні пів року, по кожному з абонентів). Однак доступ до них можуть отримати лише правоохоронні органи, і то тільки зі спеціальної санкції. Другий спосіб незаконний, і в технічному плані дуже складний - для його використання необхідно дуже дороге обладнання. принципледующий, зловмисниками створюється аналог вишки зв'язку яка взаємодіє з телефоном перехоплюючи всі дзвінки та смс. Від цих двох способів є 2 варіанти захисту. Перший - регулярно міняти телефон і сім-карту на нові. Другий - використовувати для зв'язку VoIP телефонію (WhatsApp, Viber, Telegram, etc.) і спеціальний захисний софт.

Прослушка телефону через інтернет

Онлайн сервіси пропоновані як «Прослушка телефону через інтернет» представляють для з себе онлайн площадки для контролю програм для прослушки. Безпосередньо з сайту, прослухати телефон неможливо.

Подавитель мобільних телефонів

Подавитель прослушок мобільного телефону дозволяє створити безпечне для переговорів робочий простір. Подавитель жучків блокує несучі радіочастоти більшості жучків і всіх стільникових телефонів стандарту GSM в певному радіусі (в залежності від моделі пристрою). Глушилка жучків чи не видає будь-яких звуків і не створює перешкод телетрансляцій. Дія пригнічувача направлено виключно на комунікаційні радіоканали передачі даних і голосу.

Захист телефону від прослушки

Для захисту телефону від прослушки існує кілька спсобов. Перший варіант - використання спеціального кріптотелефона з вбудованими засобами шифрування розмови. Другий варіант захисту від прослуховування телефонів - використання спеціальних програм. За результатами перевірки складаємо акт з детальними рекомендаціями щодо захисту інформації в подальшому, а при укладенні договору технічного супроводу Ви отримуєте регулярні перевірки за оптовою ціною. Ліцензія-1 Наша компанія не займається продажем і установкою підслуховуючих пристроїв. Ми виробляємо пошук закладних пристроїв в офісах, квартирах, приватних будинках, автомобілях, а також мобільних телефонах! Надаючи висококваліфіковані послуги з виявлення та захисту від прослушки , компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» гарантує повну конфіденційність, оперативність і надійність. Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини