Програма для прослушки мобільного телефону

Програма для прослушки мобільного телефону

На сьогоднішній день стільниковий зв'язок - найпоширеніша з усіх видів мобільного радіозв'язку, тому якщо Ви дорожите безпекою інформації, що передається таким способом, за їхніми збереженням слід серйозно задуматися. В кожному телефоні є підтримка Java або повноцінної операційної системи на базі Android, Windows, IOS, Linux, а також інших подібних систем. Відповідно, є можливість запуску програм, які мають доступ до динаміка і мікрофону телефону, а значить можуть вестиа Телефону  прослушку мобільного телефону.

Сама прослушка через мобільний телефон здійснюється шляхом вписування певного номера в спеціальну програму. Розвідувальний дзвінок можна здійснити в будь-який момент. Для цього на спостережуваний телефон проводиться дзвінок з заданого номера, при цьому звуку виклику не буде. У цей момент на телефоні включається мікрофон, і вся інформація з нього в реальному часі буде чутна на розвідувальному телефоні, як при звичайній розмові. Як тільки власник спостережуваного тілівона натисне будь-яку клавішу, розвідувальний дзвінок закінчиться.

Програма для прослушки мобільного телефону встановлюється за допомогою всього одного фізичного контакту з телефоном власника, а подальше управління всіма параметрами програми можливо здійснювати дистанційно. На прослуховується телефон відправляється sms, що містить Ваш пароль і командою, яка змінює параметри ПО. Крім того, якщо власник прослуховується телефону відправляє або отримує повідомлення по елекронной поштою або sms, копія цього повідомлення також стає доступна для перегляду. Програма для прослушки мобільного телефону також містить функцію перехоплення журналу дзвінків і визначення топографічних координат знаходження мобільного телефону.

Також прослухати мобільний телефон можна за допомогою мікросхеми, яка може бути встановлена всередині стільникового телефону. Головна проблема при цьому способі прослушки є актуальність фізичного пристрою, розташованого ого всередині телефону, яке має набагато більше шансів бути виявлено при шпигунстві.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає висококваліфіковані послуги з перевірки приміщень на предмет виявлення закладних пристроїв ( пошук «жучків» ). Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Гарантуємо повну конфіденційність, оперативність і надійність. За результатами перевірки складаємо акт з детальними рекомендаціями щодо захисту інформації в подальшому, а при укладенні договору технічного супроводу Ви отримуєте регулярні перевірки за оптовою ціні. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини