ознаки прослушки

ознаки прослушки

Успішний бізнес в конкурентній ніші досить часто є об'єктом для комерційного шпигунства. Явні попереджають ознаки прослушки або установки « жучків » можна виявити після наступних ситуацій:

 1. Вашим конкурентам можуть бути відомі Ваші професійні секрети або конфіденційні питання бізнесу. Це найбільш загальний показник. Крадіжка конфіденційної інформації є багато мільярдної індустрією. Часто, про те, що стався витік інформації, Ви не знаєте і не здогадаєтеся як це сталося.
 2. Секретні наради і встановлюються ціни, насправді менш секретні. Конфіденційні наради і встановлюються ціни є дуже популярними цілями для шпигунів, що діють проти фірм. Як Вам сподобається, якщо плани фірми, яка прийняла Ваші пропозиції щодо планування, стали широко відомими?
 3. У Вашому офісе або будинку "з'явилися раптом" певні предмети, але ніхто не знає, як вони туди потрапили. Типовими об'єктами, які треба шукати і побоюватися, є: годинник, знаки, що показують, де вихід, розпилювальні головки, радіоприймачі і лампи.
 4. Ви були жертвою нічного проникнення зі зломом, але нічого не було вкрадено. Особи, які ведуть підслуховування професійно, часто проникають в будинок або офіс, намічений до підслуховування, і дуже рідко залишають сліди такого проникнення; проте, господарі цих приміщень часто "виявляють: що щось не так".
 5. Настінні електроустановочні вироби начебто злегка зрушені. Одне з найпоширеніших місць, куди ховають пристрої підслуховування в або за електричними розетками та вимикачами.
 6. На підлозі або на поверхні Вашого робочого столу можна помітити маленькі шматочки підвісної стелі. Важливий індикатор того, що плити підвісної стелі зсувалисящо хтось, можливо, встановив приховану відеокамеру чи інший виріб для підслуховування у Вашому офісі або недалеко від Вашого столу.
 7. На стіні раптом з'явилися невеликі, розміром з монету, плями, що відрізняються за кольором. Говорить про те, що недавно була встановлена відеокамера або підлоговий мікрофон.
 8. Ваш телевізійний або радіо приймач несподівано відтворює дивні перешкоди. Частоти телевізійного мовлення часто використовуються для прикриття сигналу, використовуваного при підслуховування, але такого роду прилади так само мають тенденцію створювати перешкоди телевізійному прийому.
 9. Ви помічаєте дивні звуки або зміни напруги на Ваших телефонних лініях. Зазвичай вони викликаються особою, що здійснює підслуховування, коли він здійснює дротове підключення або встановлює пристрій підслуховування. Пристрої контролю часто викликають деякі аномалії на телефонній лінії.
 10. Ви помічаєте навідмінність статичної електрики, тріск або чирканья на Ваших телефонних лініях Вони викликаються розрядом конденсатора, що виникають під час з'єднання двох провідників (при приєднанні закладки або пристрої прослуховування до телефонної лінії).
 11. Ви чуєте звуки, які виходять від Вашої телефонної трубки, коли вона знаходиться на важелі. Таке явище зазвичай викликається наявністю схеми обходу перемикача, що працює при приміщенні трубки на важіль; така схема перетворює телефонний апарат в мікрофон для підслуховування (а так само в говорить пристрій).
 12. Ваш телефон часто дзвонить і ніхто не відповідає або ж чути слабкий тональний сигнал або високий пронизливий тон / вереск. Це ознака наявності на Вашій лінії керованого приладу або подовжувача.
 13. Ви помічаєте, що вантажівки "телефонної компанії" і її службовці проводять багато часу біля Вашого будинку або офісу, проводячи ремонтні роботи.
 14. телефоніст, Кабельники, водопровідники або ремонтники обладнання кондиціонування повітря приходять для проведення робіт, коли їх ніхто не кликав. Вельми часта виверт, що застосовується підслуховуючої стороною для проникнення на об'єкт, полягає в тому, щоб зупинити роботу об'єкта і потім з'явитися для вирішення проблеми. При вирішенні проблеми вони заодно встановлюють прилади підслуховування.

Якщо ви підозрюєте, що вас прослуховують, і хочете запобігти витоку інформації, звертайтеся за консультацією до компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу». Ми перевіримо Ваше приміщення на наявність прослуховуючої апаратури і вживемо заходів, спрямовані на боротьбу зі спостереженням. Наші клієнти можуть бути абсолютно впевнені в професійному підході, збереженні конфіденційності та оперативній роботі фахівців компанії. Ми реалізуємо комплекс ефективних заходів, які дозволяють захистити Ваші дані від посяганьа зловмисників. Ліцензія-1 Наша компанія не займається продажем і установкою підслуховуючих пристроїв. Ми виробляємо пошук закладних пристроїв в офісах, квартирах, приватних будинках, автомобілях, а також мобільних телефонах! Надаючи висококваліфіковані послуги з виявлення та захисту від прослушки , компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» гарантує повну конфіденційність, оперативність і надійність. Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини