Побудова системи антивірусного захисту корпоративної мережі

Побудова системи антивірусного захисту корпоративної мережі

Проблема антивірусного захисту - одна з пріоритетних проблем безпеки корпоративних інформаційних ресурсів організації.

 

Її актуальність пояснюється: • лавиноподібним зростанням числа комп'ютерних вірусів; • незадовільним станом антивірусного захисту в існуючих корпоративних комп'ютерних мережах.

Сьогодні мережі компаній знаходяться в постійному розвитку. Однак разом з ним постійно зростає і число точок проникнення вірусів в корпоративні мережі Інтернет / інтранет. Як правило, такими точками є: шлюзи і сервери Інтернет, сервери файл-додатків, сервери групової роботи і електронної пошти, робочі станції.

Для невеликих підприємств, що використовують до 10 вузлів, доцільні рішення з антивірусного захисту, що мають зручний графічний інтерфейс і допускають локальне конфігурація без застосування централізованого управління. Для великих підприємств переважніше системи антивірусного захисту з декількома консолями і менеджерами управління, підпорядкованими деякого єдиного спільного центру. Такі рішення дозволяють забезпечити оперативне централізоване управління локальними антивірусними клієнтами і дають можливість при необхідності інтегруватися з іншими рішеннями в області безпеки корпоративних мереж.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» активно впроваджує передові технології в сфери безпеки бізнесу та технічного захисту інформації. Основними напрямками нашої діяльності є: пошук закладних пристроїв (захист від прослуховування, прихованих камер і т.д.); проектування, монтаж і обслуговування систем безпеки бізнесу: відеоспостереження; контроль доступу; облік робочого часу; охоронна і пожежна сигналізаціявимірювання тепловтрат приміщень та рекомендації щодо теплоізоляції; вимірювання радіоактивного фону в приміщеннях і на територіях. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини