Пристрої для: пошук і захист

Пристрої для: пошук і захист

Якщо Ви підозрюєте, що Вас прослуховують, перше що потрібно зробити - це негайно припинити важливі розмови, перенести наради і зустрічі, і постаратися не говорити вголос про майбутнє пошуку підслуховуючих пристроїв (так як зловмисник знатиме про перевірку і тимчасово відключить передавальні пристрої з метою залишитися не виявлення). Далі було б доцільно викликати бригаду майстрів, що спеціалізуються на пошуку та знешкодженні підслуховуючих пристроїв любогтипу.

Приступаючи до пошуку підслуховуючих пристроїв, необхідно врахувати деякі особливості прихованого отримання інформації.

  1. Жучок для прослушки не може працювати при відсутності харчування. Іншими словами, підслуховуючий пристрій може перебувати всередині корпусу різних електроприладів (домашній телефон, комп'ютер і так далі).
  2. Підслуховуючі пристрої можуть бути оснащені власним акумулятором. В цьому випадку потрібно використовувати детектор підслуховуючих устройст .

Детектор підслуховуючих пристроїв - це пристрій для виявлення електронних жучків, які передають інформацію за допомогою радіосигналу. Крім жучків даний прилад здатний виявляти приховані бездротові камери відеоспостереження. Широкий діапазон охоплених частот, робить доступним виявлення цифрових і аналогових підслуховуючих пристроїв. Приховані камери бездротового типу, які передають інформацію за допомогою радіосигналу, так само не залишаться непомітними при використанні детектора. e-full

Детектори підслуховуючих пристроїв професійного типу можуть фіксувати радиопередающие прилади, GSM-модулі, Wi-fi випромінювачі і багато іншого. У разі фіксації підозрілого випромінювання, прилади виявлення сповіщають візуальним або акустичним сигналом, тим самим позначаючи потенційне розташування підслуховуючих пристроїв.

Так само існує ще один варіант боротьби з підслуховуючими пристроїв і - заглушити всі сигнали, наприклад, на час проведення ділової зустрічі, переговорів тощо. В цьому випадку використовуються подавители сигналів, так звані глушилки. Принцип роботи даного пристрою простий і надійний, в активному стані пригнічувач сигналів глушить будь-які сигнали - тим самим зводячи ефективність будь-якого пристрою прослушки до нуля.

Надаючи висококваліфіковані послуги з виявлення та захисту від прослушки Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» гарантує повну конфіденційність, оперативність і надійність. Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини