Підслуховуючий пристрій: види і призначення

Підслуховуючий пристрій: види і призначення

Під час інтерактивних технологій інформація є найдорожчим товаром. Для того щоб отримати необхідні відомості, використовуються будь-які засоби. Установка прослуховуючої апаратури у вигляді жучків і інших засобів вже не є привілеєм розвідки або правоохоронних органів, а доступна багатьом.

Основною тенденцією останніх років є підслуховуючий пристрій. Для отримання потрібної інформації сьогодні іспльзуются:

  • gsm жучок;
  • радіо жучок;
  • міні диктофони;
  • телефонний жучок;
  • інфрачервоний жучок.

З їх допомогою може проводитися спостереження за автомобілем, офісом, а також здійснюватися прослушка будинку .

Одними з найстаріших пристосувань є радіо жучки. Це маленькі радіостанції, які випромінюють сигнал на певну відстань. Залежно від потужності передавача, прослушка з помощма радіо жучка може здійснюватися в межах від декількох десятків до сотень метрів. Такому сигналу можуть перешкоджати стіни, будівлі і споруди.

Прослушка через телефон живиться від телефонної мережі, тому може працювати протягом довгих місяців і років, поки не буде виявлена. Роль передавальної антени належить лінії зв'язку. Такий жучок в телефон буде автоматично вмикатися під час підняття телефонної трубки і передаватиінформацію на певній радіохвилі.

Один з нових видів «жучків» вважається прослушка gsm . В його основу покладено принцип роботи стільникового телефону, який самостійно знімає трубку під час вхідного дзвінка. У них розміщені більш потужні мікрофони, що забезпечують хорошу чутність відбувається. Переваги цього виду онлайн моніторингу в тому, що він дозволяє чути все в прямому ефірі. З його допомогою може здійснюватися просЛушка на відстані практично будь-якого приміщення.

Інфрачервоний жучок - це пристрій, що передає інформацію по оптичному каналу в невидимому оці інфрачервоному спектрі. Інфрачервоний передавач перетворює акустичні коливання в світло, а потім передає інформацію на приймач оптичного випромінювання. Відстань передачі такої інформації - до декількох сотень метрів.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає висококваіфіцірованние послуги з перевірки приміщень на предмет виявлення закладних пристроїв ( пошук «жучків» ). Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини