Як захиститися від прослушки в офісі

Як захиститися від прослушки в офісі

Відразу слід сказати про дуже малих розмірах сучасних підслуховуючих пристроїв. Завдяки цьому вони дійсно можуть бути вбудовані в практично будь-які навколишні предмети - на роботі, вдома, в громадських місцях - непомітно. Не маючи спеціальних пристроїв виявити шпигунство неможливо. Якщо є побоювання бути прослуховується, найкраще буде застосувати захист від прослушки .

індикатор поля

Індикатор поля є однім з кращих технічних методів захисту від прослушки в офісі. Яке ж його технічний пристрій?

Детектор поля або, як його інакше називають, індикатор поля - прилад, що дозволяє виявити і локалізувати (встановити точне місцезнаходження) радіопередавальних прослуховуючих пристроїв для шпигунства. Їх ще називають «жучки», прослушка, радіозакладки і так далі.

Існує два види індикаторів поля: стаціонарні та пошукові. Більшість з них володіє мініатюрним розміром, тому такі пристрої можна цілком взяти на важливу зустріч. детектори поля відносно недорогі і прості в управлінні, проте застосування їх може істотно допомогти не допустити витік важливої інформації і не дати потрапити в будь-яку неприємну ситуацію.

Виявителі відеокамер

Різні види прихованої відеозапису (фото- і відеозйомка, використання коштів нічного бачення, інші кошти) завжди привертали шпигунів. На винахід і удосконалення даного способу спостереження витрачено чимало зусиль вчених.

Розміри прихованих відеокамер стають з часом все більш мініатюрними,якість посилається і них зображення - поліпшується. З'являються і бездротові відеокамери, які передають дані по радіоканалах. Як результат, сучасна прихована камера може бути абсолютно непомітно встановлена в будь-якому місці: в предметах меблів, на стінах, в одязі - в залежності від фантазії зловмисника.

Як же виявити приховану відеозйомку?

  • Використовуючи індикатори поля (коли передача даних з камери проводиться по радіоканалу);
  • За допомогою оптики (посланий оптичним Обнаружитель лазерний промінь відбивається від обсягів поКТИВ прихованих відеокамер);
  • Із застосуванням електромагнітного детектора .

Відомо, що на всі дії знаходяться протидії. Ось і при винаході нових типів « жучків », фахівці починають розробку засобів їх виявлення і нейтралізації. Так, з часом пристрої захисту розвиваються і удосконалюються, здобуваючи все більше функцій, стаючи більш зручними у використанні.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу »надає висококваліфіковані послуги з перевірки приміщень на предмет виявлення закладних пристроїв ( пошук« жучків » ). Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини