Як проводиться пошук жучків

Як проводиться пошук жучків

Кожна людина повинна чітко усвідомлювати, що особиста безпека знаходиться виключно в його руках. Йдеться про інформацію, яка стала легкою здобиччю для зловмисників. Тим більше вона стає все більш доступною, завдяки сучасним засобам комунікації.

Сьогодні саме система безпеки на підприємстві стає одним з тих напрямків, яким керівники компаній приділяють найпильнішу увагу. Ви можете довго відбирати співробітників в штат організації, ретельно складати бізнес-план, але якщо якимось чином все Ваші плани виявляються у веденні конкуруючої фірми, вважайте, що старання були марними.

Найпростіший спосіб отримати потрібні відомості - це встановити жучок. Такий пристрій дуже важко виявити, а час його автономної роботи є досить великим. Знайти жучок може часомтільки професійний фахівець, використовуючи відповідне обладнання. Не слід економити на його послуги і намагатися відшукати жучок самостійно. Дуже часто ці пристрої розташовуються в найнесподіваніших місцях, а тому Ви не можете бути впевнені в тому, що, провівши обстеження приміщення, знизили ймовірність спостереження за Вами і Вашою роботою.

Власники великих компаній встановлюють сучасні системи безпеки, тому вони переконані, що їх конфіденційність знаходиться під захистом від конкурентів. Але і злочинні особи не дрімають. У своїй практиці вони використовують останні досягнення миру електроніки, що дозволяє їм бути на крок вперед людей, для яких секретність інформації є пріоритетом існування. Тому, встановивши дорогу охоронну систему, не варто себе тішити надіями, що її вистачить надовго. Необхідно постійно поповнювати свої знання і стежити за новинками ринку, що пропонує не тільки охоронні пристрої, але і шпигунське обладнання.

Одному знайти жучок досить складно. Адже, крім того, чтнеобхідно розташовувати певними знаннями, буде потрібно спеціальне обладнання. Організації, які професійно займаються пошуком жучків і камер, володіють не тільки вищевикладеними складовими, а й достатній досвід. Системний підхід до виявлення і усунення жучків, дозволяє на деякий час убезпечити себе і свої дані. Але для того, щоб досягти максимального ефекту, необхідно антижучок купити і встановити в зоні, де це найбільш необхідно.

На жаль, прилади, які здійснюють аудіо- та відео-стеження за об'єктом, можуть зіпсувати існування і простим людям, які не володіють великим капіталом, і поняття не мають, чим вони можуть бути цікаві для зловмисників. Але ж кожна людина відвідує місця громадського користування, проживає в готелі під час відпустки, обідає в кафе і т.п. Настільки невинні на перший погляд дії можуть бути записані шпигунським устаткуванням, тому що не кожен зможе знайти жучки, навіть якщо він підозрює про присутність в конкретному приміщенні. В результаті - кари з особистого життя можуть стати загальнодоступною інформацією для користувачів Всесвітньої Павутини.

Як проводиться пошук жучків Іноді жучки прикріплюють до телефонної лінії. Їх можуть виявити антижучки, але сам власник - навряд чи. Однак завжди можна захистити себе від прослуховування, встановивши генератор шуму. Цей пристрій працює в межах певного радіуса, виробляючи перешкоди, які будуть перешкоджати прослуховування і передачі даних. Але, звичайно, навіть генератори не дадуть Вам повноцінного захисту. Відчувати себе в безпеці можна, використовуючи їх в комплексі з іншими методами забезпечення безпеки. Ви завжди можете придбати прилади виявлення жучків потрібного типу, використовуючи їх в комплексі з генераторами шуму. У цьому випадку ймовірність того, що конфіденційна інформація залишиться такою, істотно збільшиться.

Розетки, телефони, кулькові ручки, комп'ютерні миші, столи, стільці - ці та інші предмети можуть бути використані для установки жучка. Навряд чи Ви зможете його знайти без допомоги професіонала, який для цих цілей застосовує спеціальне обладнання.

Щодня жучки змінюються і удосконалюються, а тому не дивно, що прилади вловлюють і визначають не всі їх модифікації.

Часто для виявлення прослушки застосовуються антижучки, купити які можна в будь-якому спеціалізованому магазині. Звичайно, працюють вони за принципом, аналогічним антивірусних програм. Як відомо, кількість вірусів зростає з кожним днем, і не завжди їх вдається вчасно виявити і знешкодити. Те ж саме можна сказати і щодо антіжучкі - ні один пристрій не дасть Вам стовідсоткової гарантії на те, що Ваше приміщення буде повністю звільнився від жучків. Однак більшість з них (якщо не всі) точно вдасться виявити, і це підвищує рівень Вашої безпеки.

Не забувайте оглядати найрізноманітніші предмети: ручки, ложки, куртки, квіткові горщики. Цілком можливо, що зловмисник був недосвідченим і встановив пристрій не дуже надійно. У цьому випадВам залишиться тільки знешкодити жучок і перекрити доступ до Вашої інформації.

Якщо Ваша компанія страждає від втрати прибутку через витік інформації, компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» готова Вам допомогти і зробити Вашу інформаційну безпеку дійсно надійної!

Ліцензія-1 Надаючи висококваліфіковані послуги з виявлення та захисту від прослушки , компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» гарантує повну конфіденційність, оперативність і надійність. Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Телефонуйте нам:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини