Види охоронної сигналізації

Види охоронної сигналізації

Вже багато років охоронна сигналізація використовується не тільки на підприємствах чи в офісах, але і в приватних будинках і квартирах. Дана система покликана швидко і вчасно сповіщати господаря і правоохоронні органи про несанкціоноване проникнення зловмисників на територію, що охороняється.

Системи охоронної сигналізації поділяються на п'ять видів. Це:

  • Автономна система сигналізації;
  • Система, підключена до пульта охорони;
  • Система, підключена до телефону;
  • Система, підключена до центрального пульту;
  • Система на основі GSM.

Перший вид охоронної сигналізації - автономна, її головне завдання - злякати зловмисника і привернути увагу до його дій. Найчастіше в ній використовується строб-спалах або сирена, а іноді і те, і інше одночасно. Другий, третій і четвертий вид охоронної сигналізації дуже схожі, і відрізняються тільки місцем підключення. Останнім часом GSM-сигналізація стає все більш популярним, вона завоювала довіру клієнтів своєю надійністю та ефективністю. GSM-сигналізація- це сучасний пристрій охорони, в якому інформування про тривогу здійснюється за допомогою мобільного зв'язку. При спрацьовуванні датчиків, встановлених в приміщенні, на Ваш телефон відправиться SMS-повідомлення і поступить дзвінок. Це дозволить Вам миттєво відреагувати на подію.

Незалежно від виду, будь охоронна сигналізація, базується на спеціальних датчиках, які монтуються на тих місцях, де можливе проникнення всередину приміщення. Після вибору оптимального місця для датчика, він надійно монтується, а потім під'єднується проводами до приладу сигналізації. Після того, як встановлення охоронної сигналізації зроблена, будь-яке пошкодження цілісності місць можливого злому призводить до включення сигналізації та оповіщення охорони.

Датчики для охоронної сигналізації дуже різноманітні і базуються на різних принципах роботи. Так, інфрачервоний датчик реагує на теплове випромінювання від людського тіла. Радіохвильові датчики фіксують рух; вібраційні датчики вловлюють вібрацію кроків; ємнісні датчики засновані на принципі зміни електричної ємності приміщення в тому випадку, якщо в ньому з'являються нові предмети або люди. Крім цього, в схемах охоронної сигналізації використовуються датчики, що реагують на відкриття дверей і вікон (магнітні, акустичні та ін.).

У більшості випадків охоронна сигналізація стає важливим психологічним фактором, так як часто злочинці, дізнавшись про наявність сигналізації та охоронного пульта, відмовляються від будь-яких спроб проникнути на об'єкт.

Поряд з іншими системами охорони, охоронні сигналізації забезпечують Вашу особисту безпеку та безпеку Вашого бізнесу, оберігаючи від крадіжки і псування майна. Тому встановлення охоронних систем слід довіряти тільки професіоналам, яких може надати компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу». Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(093) 875-77-51

Замовити сигналізаціюІнтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини