Тривожна кнопка в системі безпеки

Тривожна кнопка в системі безпеки

Тривожна кнопка вважається одним з кращих способів передачі тривожних сповіщень. Тривожна кнопка

зобов'язана багато років в будь-яких умовах забезпечувати передачу повідомлень, до того ж прилад зобов'язаний бути досить простим, щоб їм у потрібний момент міг скористатися непідготовлена людина. Сьогодні у продажу є тривожні кнопки, зроблені з використанням новітніх розробок, включаючи технологію понад узкополосной передачі, у багато разів підвищує дальність передачі при будь-якого ступеня поширення радіохвиль. Також часто застосовується технологія стрибаючих частот, що не допускає серйозних перешкод для сигналу.

Якщо Ви маєте в своєму будинку або офісі охоронну сигналізацію, яка підключена до центрального пункту спостереження охоронного підприємства, то маючи таку радіокнопку в кишені, (наприклад, в якості брелка до ключів) Ви в момент несподіваної небезпеки можете непомітно послати сигнал для виклику озброєної охорони.

Таким чином тривожна кнопка дозволить:

• спокійно їхати у відрядження, залишаючи дітей без нагляду; • захистити Вашу дитину, коли він після школи залишається один вдома; • бути впевненим, що з дітьми все гаразд, коли Ви їдете за місто на вихідні; • захистити престарілих батьків, які живуть окремо;

Тривожна кнопка актуальна для захисту об'єктів комерційної нерухомості, зокрема, торговельних об'єктів (магазини, супермаркети, ювелірні салони і т.п.), а також банки та фінансові установи, нотаріальні контори, розважальні заклади. Такі об'єкти є особливо привабливими для злочинців.

По-перше, виклик за допомогою малогабаритної радиокнопки здійснюється непомітно для злочинця, що не викликає з його боку агресивних дій і не 5_tkдратує його. По-друге, приїзд групи негайного реагування є непомітним для злочинця. Данні фактори максимально знижують ризик контакту клієнта і злочинця (або співробітника магазину і злочинця).

Радіобрелок з роллінг-кодом Ви можете використовувати для того, щоб відкрити ворота в Ваш двір або гараж, підняти шлагбаум, що обмежує в'їзд на стоянку, відкрити двері в будинок. Саме таким чином багато організовують доступ в офіс. У кожного співробітника є брелок, записаний в пам'ять приймача, підключеного до контролера замка вхідних дверей. Будь-який співробітник може відкрити двері в офіс дистанційно, як зсередини, так і зовні. За допомогою бездротової тривожної кнопки можна організувати контроль доступу до електронних пристроїв, на яких зберігається таємна інформація. Ви в будь-який момент можете дистанційно відключити цей пристрій від локальної мережі або ж відключити від нього харчування натисненням всього однієї кнопки на крихітному пульті.

Подібну радіосистему можна використовувати в будинку для включення світла, кондиціонера, обігрівача, вентилятора, музики, підняття жалюзей, а також для управління багатьма іншими електронними механізмами, що знаходяться у Вашому домі. Причому, на відміну ІК пультів, радіокнопка не потрібна пряма видимість між передавачем і приймачем. Їй можна управляти пристроєм, що знаходиться в іншій кімнаті, в підвалі або на іншому поверсі. Кнопка тривожної сигналізації - це гарантія Вашої особистої безпеки і спокою.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає своїм клієнтам широкий вибір систем і комплектуючих пожежної сигналізації - від локальних систем безпеки на основі аналогових датчиків до централізованих систем з цифровими датчиками, що дозволяють з високою точністю визначити місце загоряння. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини