Сигналізація для дому

Сигналізація для дому

Сигналізація для дому - це сукупність спільно діючих технічних засобів: сповіщувачів охpaнной сігнaлізaціі, світло-звукових пристроїв (сирен), пристроїв прийому і обрaбoткі сигналів від датчиків сігнaлізaціі, що встановлюються на кoнтpoліруемом об'єкті і призначених для оповіщення про проникнення на захищений об'єкт або пошкодженні кордонів об'єкта ( розбиття вікон, пролом стіни і т.д.).

Сигналізації для дому

Охоронна сигналізація для дому

Охоронна сигналізація для будинку сприяють підвищенню безпеки та захисту Вашого майна від правопорушників. Такная система складаються з датчиків, розміщених в різних частинах об'єкта, пульта, призначеного для програмування сигналізації і відображення її стану, а також центральної панелі, яка збирає і обробляє отриману інформацію.

GSM сигналізація для будинку

GSM-сигналізація для дому - це краща пропозиція для практичних людей. Дані комплекти з розширеним кількістю і типами датчиків, ідеально підійдуть для використання в будинку. Дана сигналізація підніме тривогу в разі проникнення сторонніх і відправить відповідне SMS-повідомлення на Ваш мобільний телефон, що дозволить Вамтримати ситуацію під контролем за сотні кілометрів від дому.

Бездротова сигналізація для дому

Бездротова сигналізація для будинку - це бездротові датчики, які працюють від внутрішніх батарей. Внутрішній джерело живлення бездротової сигналізації - це енергонезалежність, однак, в цьому випадку необхідна надійна система оповіщення про розрядці батареї. Бездротова сигналізація працює на побутових радіочастотах і хоч це рідко трапляється, але іноді вона схильна до деяким радіоперешкод, через які відбуваються помилкові спрацьовування. Втім, помилкові спрацьовування случаются і у провідних систем.

Пожежна безпека будинку

Монтаж пожежної сигналізації

Монтаж пожежної сигналізації - справа вкрай відповідальна. Необхідно врахувати безліч чинників: загальну площу, кількість поверхів, входів-виходів, ізольованих приміщень, розташування кімнат, довжину коридорів, сходів і переходів, а також матеріали, з яких побудований будинок і виконана внутрішня обробка. Тому розраховувати оптимальну конфігурацію пожежної системи, закуповувати необхідне обладнання, вести установку, перевірку і запуск системи повинні професіонали.

Монтаж систем пожаротушенія

Правильний монтаж системи пожежогасіння багато в чому визначає її надійність і ефективність експлуатації. Установка пожежогасіння - складний процес, що вимагає певного алгоритму дій. Монтаж системи виконується наступним чином: поставка обладнання; проведення вхідного контролю; прокладка трубопроводу, кабелів; установка сповіщувачів, модулів, зрошувачів, сповіщувачів, блоків живлення, насосів, приймально-контрольних приладів і так далі; пуско-налагоджувальні роботи; підготовка документації; навчання персоналу; здача роботи. Охоронна сигналізація, установленна в квартирі, в приватному будинку, в офісі, на підприємстві - це запорука спокою і впевненості в особистій безпеці, безпеки близьких людей і збереження свого майна. Довіривши установку сигналізації фахівцям компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» , Ви можете бути впевненими в надійності і практичності обраної системи. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини