Сигналізація для дачі

Сигналізація для дачі
Через віддаленість дачних ділянок від населених пунктів і недостатньої уваги органів правопорядку до охорони приватних володінь за містом підвищується ризик власників дачного майна піддатися грабежу. Встановивши на дачі сигналізацію, Ви можете бути впевненим, що в разі проникнення Ви будете негайно сповіщені про дану подію. При виборі сигналізації для дачі слід звернути увагу на певні параметри: • робочий діапазон температур (якщо приміщення не опалюється, краще вибрати мінімальний поріг «із запасом», щоб уникнути виходу обладнання з ладу); • тривалість роботи від акумулятора або елемента живлення; • якщо дача газифікована, буде не зайвим, щоб сигналізація підтримувала можливість підключення бездротових датчиків диму і газу; • можливість програмування декількох телефонних номерів.

Сигналізації для дачі:

GSM сигналізація для дачі GSM сигналізація є одним з найпопулярніших видів сигналізації для дачної ділянки. Охоронна GSM сигналізація для дачі може бути автономною і пультової. У першому випадку повідомлення про тривогу отримує тільки власник об'єкту у вигляді голосового повідомлення та / або SMS (можна запрограмувати кілька номерів телефонів), у другому - повідомлення йде на пульт централізованого спостереження. Бездротова сигналізація для дачі, працююча по мережі GSM має свої переваги і недоліки. Переваги встановлення GSM сигналізації: легкість програмування для користувача; для автономних GSM-сигналізацій - відносно низька вартість обслуговування; широка зона дії GSM-мережі; дозволяє охороняти стаціонарні об'єкти (квартира, дача, гараж, сейф); бездротова GSM-сигналізація для дачі застосовується у випадках, коли відсутня можливість монтажу провідний системи охорони. Недоліки GSM-охорони: робота тільки в зоні дії GSM-мережі; GSM-сигналізація вразлива до генераторів перешкод GSM; нестійкість елементів живлення до низьких температур (в неопалюваних приміщеннях при відключенні живлення ¶ 220В акумулятор розрядиться швидше). Охоронно-тривожна сигналізація Встановивши охоронно-тривожну сигналізацію Ви можете захистити будь-яке своє майно, розташоване на об'єкті, від крадіжки, а сам об'єкт від злому. Головним завданням охоронно-тривожної сигналізації є збереження матеріальних цінностей, розташованих на території, що охороняється. При цьому, на відміну від камери відеоспостереження, сигналізація не тільки фіксує факт порушення, а й передає сигнал тривоги на пульт охорони. Сучасні охоронно-тривожні системи складаються з самих різних видів охоронного обладнання: об'ємні інфрачервоні датчики руху, звукові сповіщувачі розбиття скла, вібраційні сповіщувачі, магнітно-контактні датчики, радіохвильові сповіщувачі, світлозвукові оповіщувачі, джерела резервного живлення, приймально-передавальні пристрої. Охоронно-тривожна сигналізація дозволяє в максимально короткі терміни убезпечити будь-який об'єкт, у тому числі не порушуючи дизайну і єдиної стилістики приміщень в процесі їх обладнання.

Пожежна безпека дачі:

Монтаж пожежної сигналізації При монтажі пожежної сигналізації необхідно врахувати безліч чинників: загальну площу, кількість поверхів, входів-виходів, ізольованих приміщень, розташування кімнат, довжину коридорів, сходів і переходів, а також матеріали, з яких побудований будинок і виконана внутрішня обробка. Тому розраховувати оптимальну конфігурацію пожежної системи, закуповувати необхідне обладнання, вести установку, перевірку та запуск системи повинні професіонали. Монтаж систем пожежогасіння Монтаж систем пожежогасіння - складний процес, що вимагає певного алгоритму дій. Монтаж системи виконується наступним чином: поставка обладнання; проведення вхідного контролю; прокладка трубопроводу, кабелів; установка сповіщувачів, модулів, зрошувачів, сповіщувачів, блоків живлення, насосів, приймально-контрольних приладів і так далі; пуско-налагоджувальні роботи; підготовка документації; навчання персоналу; здача роботи. Правильний монтаж системи пожежогасіння в чому визначає її надійність і ефективність експлуатації. Охорона дачі - дуже серйозне питання, але, на жаль, багато з нас ним нехтують. Ми рекомендуємо Вам вчасно задуматися про установку сигналізації для дачі, адже так не хочеться втратити те, до чого доклали стільки зусиль. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини