порошкове пожежогасіння

порошкове пожежогасіння

 

Порошкове пожежогасіння - це метод гасіння загорянь за допомогою дрібнозернистої порошкової суміші. Даний тип системи автоматичного пожежогасіння використовується там, де є небезпека загоряння рідких речовин, твердих речовин, газоподібних речовин, металів і обладнання під напругою. Воно забезпечує високу пожежну безпеку об'єкта, підходить для офісних будівель, цехів підприємств, складських приміщень, гаражів, закритих парковок і електростанцій.

Переваги системи порошкового пожежогасіння:

  1. По-перше, порошкове пожежогасіння використовує дрібнодисперсні суміші, які при викиді утворюють над вогнем хмара, що перекриває доступ кисню.
  2. По-друге, склад порошкових сумішей підбирається таким чином, щоб максимально знизити температуру горищах об'єктів, що запобігає подальше тління і можливість повторного займання.
  3. По-третє, порошкове пожежогасіння має здатність інгібувати хімічні реакції при горінні різних речовин, тобто використання подібних сумішей сповільнить процес горіння.

Всі ці фактори призвели до того, що порошкове пожежогасіння стало застосовуватися повсюдно. Є у них ще одна важлива якість - температурний діапазон використання. Експлуатуватися порошкове пожежогасіння може, починаючи від -50 градусів і закінчуючи +50. При цьому завдяки спеціальним добавкам порошкова суміш не відволожується і не злежується, тому порошкове пожежогасіння володіє дуже високою надійністю.

Установки порошкового пожежогасіння в залежності від способу регулювання та управління системою поділяються на:

  • автоматичні (сигнал про пожежу подається за допомогою приладів);
  • ручні (подача імпульсу здійснюється людиною).

У свою чергу автоматичні модульні установки класифікуються за способом погашення вогню на:

  • об'ємне гасіння (приміщення заповнюється повністю порошковим хмарою);
  • місцеве (подача порошку здійснюється в певне місце, найбільш схильне займання);
  • поверхневе (порошкова суміш поширюється по поверхнях приміщення).

Порошкове пожежогасіння - це цілий комплекс пристроїв пов'язаних між собою, призначених для виявлення спалаху і запобігання його на первинних стадіях розвитку. Найчастіше систему пожежогасіння інтегрують з пожежною сигналізацією та паралельно з системою оповіщення та евакуації. Встановлення системи пожежогасіння є однією з найбільш складних охоронних систем на будь-якому об'єкті. Правильність виконання робіт по установці, безпосередньо залежить від кваліфікованості фахівців, що здійснюють монтаж. Установка систем порошкового пожежогасіння повинна проводитися з дотриманням всіх норм і правил.

Будь-які роботи з монтажу та обслуговування пожежних сигналізацій вимагають ліцензії, тому їх проведенням повинні займатися професіонали. Таких досвідчених фахівців може надати компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу». Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: