Популярні типи сигналізації для охорони

Популярні типи сигналізації для охорони

Протягом століть людство придумувало різні способи охорони власного майна. Починалося все з собак і навісних замків. Значне зростання технологій подарував людям СИСТЕМИ ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ та охоронну сигналізацію. Остання була розроблена спеціально для того, щоб перешкодити сторонній проникненню на конкретний об'єкт. На даний момент можна нарахувати кілька видів охоронної сигналізації: автономна, GSM-системи, пультова і т.д. Всі ці види мають свої плюси і мінуси.

автоавтономних сигналізації являють собою конструкцію, виконану з датчиків - сенсорів, підключених до єдиного пульта управління. Робота подібної сигналізації заснована на подачі найпотужнішого світового або звукового сигналу. Даний сигнал спрацьовує при несподіваному вторгнення сторонніх осіб на об'єкт, що охороняється. Функціонує сигналізація автономного типу цілком самостійно. На підприємствах або в офісах її основною метою є оповіщення людей. У звичайних приватних житлових будівництвах вона нерідко служить просто для відлякування проникли в приміщення особистостей.

До переваг сигналзаций автономного типу слід віднести в першу чергу низьку вартість обладнання. Створення психологічного бар'єру для зловмисників також є її безсумнівним плюсом. Як і простота установки, а також відсутність абонентської плати за користування послугами приватних охоронних агентств. Основним мінусом автономної сигналізації можна назвати часту неможливість власника відреагувати на сигнал. Адже людина цілком може бути на роботі або у відпустці на відпочинку.

Сучасність подарувала людству дуже зручний вид сигналізації - GSM-системи. Такі системи включають в себе станартний набір, властивий автономної сигналізації. Даний набір лише доповнюється передавальним GSM-модулем. Саме цей модуль підключається до центрального блоку всій сигналізації. При спрацьовуванні будь-якого сенсорного датчика не тільки миттєво включаються звукові або світлові сирени. У цей момент ще й відбувається передача тривожного сигналу на телефонний номер власника, який є в пам'яті сигналізації.

Головними перевагами GSM-систем є простота монтажу, широкий радіус дії, блискавичну швидкість реакції і повне виключення людського фактора. Також до плюсів подібних систем слеует віднести можливість прослуховування об'єктів, що знаходяться на великій відстані. Основним мінусом інноваційних систем є лише швидка розрядка акумулятора бездротових систем. Однак цей мінус працює тільки в низькотемпературному режимі.

Пультової сигналізацією в даний час користується величезна кількість різних підприємств нашої країни. Робота подібної сигналізації заснована на підключенні до центрального пульту охорони. У комплекті такої конструкції є стандартні датчики несанкціонованого проникнення. Вони і сигналізують охоронної компанії про непошень гостях. Співробітники компанії в свою чергу оперативно реагують на подібний сигнал.

До основних переваг пультової сигналізації слід віднести в першу чергу спокій власника. Адже за його приміщенням цілодобово стежать досвідчені охоронці. У разі отримання тривожного сигналу ці люди реагують блискавично. У таких випадках відсутності власника не є перешкодою для професіоналів. Адже головною мотивацією моторності для будь-якої охороною фірми є компенсація, яку доведеться заплатити, якщо збереження майна не буде забезпечена.Монтаж пожежної сигналізації зі знижкою до 30% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Гарантія виконання всіх пунктів припісів від ДСНС України

Проходження державної експертизи проектно-кошторисної документації

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість установки пожежної сигналізації

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість кімнат:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: