Охоронний датчик руху

Охоронний датчик руху

 

Основним пристроєм охоронної сигналізації, який дозволяє вчасно встановити несанкціоноване проникнення на об'єкт, що охороняється, є охоронний датчик руху. Принцип роботи датчика руху досить простий: в це пристрій вбудований інфрачервоний датчик, який уловлює теплове випромінювання, що виходить від тіл, що знаходяться в даній кімнаті, в результаті чого активується певна система, наприклад освітлення. Тобто, при використанні датчика руху, в зоні контролю, при появі якого або об'єкта руху - автомобіля, людини і так далі, відбувається замикання силового ланцюга.

Встановлення охоронної сигналізації може використовувати різні датчики руху, в залежності від необхідного набору функцій. За своїм принципом роботи датчики руху діляться на:

  • радіохвильові (НВЧ - датчики);
  • пасивні інфрачервоні датчики (ПІК);
  • ультразвукові;
  • комбіновані (найчастіше, СВЧ / ПІК).

Основним чутливим елементом пасивного інфрачервоного датчика є піроелемент, який, в результаті впливу інфрачервоного (теплового) випромінювання, сфокусованого на ньому оптичною системою, змінює величину сигналу на своїх контактах. Надзвичайно затребуваною функцією пасивного інфрачервоного датчика руху є температурна компенсація. Вона полягає в тому, щоб підсилювати сигнал піроелемента в тому випадку, коли різниця температури фону і тіла людини зменшується, через що датчик може не спрацювати. Динамічна температурна компенсація дозволяє датчику руху працювати при температурі вище 400С, не реагуючи на теплі потоки повітря, дрібних тварин, комах і т.п.

Встановлювати охоронний датчик руху з технічного боку не так вже й складно. Але все ж варто довірити цю справу професіоналам. Кабель датчика приєднується до загальної проводці всього будинку через звичайну розподільну коробку. При установці датчиків руху зазвичай встановлюють ще й таймери або сенсори, які будуть реагувати на зміну інтенсивності зовнішнього освітлення прожекторів, або як їх ще називають сутінкові вимикачі.

Це необхідно для того, щоб охоронний датчик руху включався тільки в темний час доби. Також датчики руху використовують для підсвічування басейну, для запуску насоса фонтану і т.д. Датчиків руху величезна безліч і кожен з них виконує якусь певну задачу. При установці датчика необхідно врахувати і розміри кімнати, і розташування вікон і дверей, так як всі ці дрібниці впливають на правильну роботу пристрою.

Охоронна сигналізація, встановлена в квартирі, в приватному будинку, в офісі, на підприємстві - це запорука спокою і впевненості в особистій безпеці, безпеки близьких людей і збереження свого майна. Довіривши установку сигналізації фахівцям компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу», Ви можете бути впевненими в надійності і практичності обраної системи. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини