Охоронна сигналізація для квартири

Охоронна сигналізація для квартири

Напевно, кожна людина відчував коли-небудь почуття тривоги за своє майно, покидаючи на тривалий термін квартиру. Їдучи у відрядження, відпустку чи просто загорож Ви залишаєте квартиру без нагляду, покладаючись в кращому випадку на сусідів з консьєржем, а єдиною перешкодою до вашого майна залишається двері з замком. Для професійних злодіїв це не перешкода. Встановлення сигналізації для квартири є найбільш ефективним способом захисту від крадіжок.

Сигналізації для квартири

Охоронна сигналізація для квартири Охоронна сигналізація для квартири - хороший спосіб захиститися від злочинців. Сигналізація для квартири буває двох видів. Перший - автономна сигналізація (в момент небезпеки запускається сигнал тривоги, господареві приходить сповіщення) і пультової (сигнал надходить безпосередньо в охоронну організацію). GSM сигналізація для квартири GSM-сигналізація для квартири - це гарантія недоторканності Вашого житла на час коли Ви відсутні. Бездротові датчики роблять установку системи дуже простий і є єдиним прийнятним варіантом, якщо Ви вже закінчили ремонт і внутрішню обробку приміщень. Бездротові датчики диму і температури перетворюють будь-який комплект GSM-сигналізації в повноцінну пожежну сигналізацію, яка допоможе зберегти Ваше майно і можливо життя. Пультова охорона квартир Пультова охорона квартир - це надійне, ефективне, зручне та економічно вигідне засіб захисту. Пультова охорона захищає від: незаконного проникнення в приміщення; нападу; крадіжок і псування майна; пожежі; затоплення; витоку газу. Існує можливість роботи пультової охорони у двох режимах. Перший - це цілодобовий, на деяких підприємствах або в офісах такий режим необхідний, але оплата за цілодобовий режим досить висока. Другий режим - тимчасовий. Він більше підходить для квартир, в яких охорона повинна здійснюватися лише за відсутності господарів. Поставити квартиру на охоронуЩоб поставити квартиру на охорону необхідно знати яким чином Ваше житло буде братися на охорону і зніматися з неї. Ця процедура може проводитися ключем Touch Memory, набором пін-коду на панелі або радіобрелків. Ключем надійно та зручно, але мінус в тому, що всередині приміщення є необхідність встановлювати зчитувач для ключа. Так само при відновленні ключа можуть виникнути складності. Набір пін-коду також зручний. Крім того, не потрібно носити з собою ключ, немає побоювання, що його можна втратити. Крім того, панель можна використовувати як тривожну кнопку. Радиобрелок найбільш надійний, безпечний і функціональний. Є єдиний недолік - його можна втратити.

Пожежна безпека квартири:

Монтаж пожежної сигналізації Для монтажу пожежної сигналізації необхідно пройти ряд певних етапів: проектування пожежної сигналізації; монтаж кабельних ліній і монтаж обладнання; настроювання приладів і пусконалагодження всієї системи пожежної сигналізації. здача системи в експлуатацію з обов'язковою демонстрацією роботи, навчання роботі з обладнанням. Монтаж систем пожежогасіння Монтаж систем пожежогасіння залежить від багатьох нюансів. Ми прекрасно знаємо, коли краще застосувати аерозольне пожежогасіння, а коли - порошкове пожежогасіння. Завдяки багаторічному досвіду співробітники компанії знають, що в приміщенні, з підвищеною газонебезпечних, водяне пожежогасіння буде просто марним, і, головне, вміють точно визначати тип об'єкта, враховуючи всі чинники для найбільш ефективної роботи системи пожежогасіння. Компанією «Сучасні системи безпеки бізнесу» може бути встановлена як дротова, так і бездротова охоронна сигналізація в квартиру. Якщо у вас зроблений найсучасніший і дорогий ремонт, бездротові датчики прекрасно впишуться у ваш інтер'єр. При установці сигналізації ми використовується тільки сертифіковане обладнання, перевірене в експлуатації. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини