Охоронна сигналізація для дому

Охоронна сигналізація для дому

 

Охоронна сигналізація для будинку - це технічний засіб охорони, необхідне для миттєвого виявлення несанкціонованого проникнення в будинок і сповіщення про цей факт.

Охоронна сигналізація для будинку має чітку типову структуру. Вона включає наступні елементи:

  • сповіщувачі;
  • центральне обладнання (приймально-контрольні прилади, контролери);
  • органи управління охоронною сигналізацією в квартирі (пульти управління, зчитувачі, клавіатури, блоки індикації, сповіщувачі);
  • блоки живлення, кабелі та проводи.

ація "href =" signalizatsiya / "> Сигналізацію в будинку можна поставити автономну, централізовану або пультової та автоматичну.

Автономна сигналізація вважається найбільш поширеною і разом з тим менш ефективною. Вона оснащена спеціальним радіопередавачем, який відправляє господареві сигнал про те, що в його квартиру хтось пробрався, або про те, що почалася пожежа.

Автоматична охоронна система з дзвоном швидко спрацьовує на момент злому будинку і відправляє оповіщення на номери, які ви внесли в список при установці пристрою. При цьому одночасно включається і сигналізація. Але все ж розраховувати на таку систему повністю не варто, оскільки Ви можете просто не встигнути получть важливе послання, якщо зловмисники вчасно переріжуть дроти. В результаті ваша квартира виявиться беззахисною перед злочинцями. Така сигналізація вважається більш надійною в порівнянні з першим типом, але вона трохи дорожче.

Пультова охоронна сигналізація - при незаконному проникненні сигнал тут же проходить на пульт організації, з якою укладається договір, що встановила обладнання в будинку. На будинок виїжджає група охорони, а господар приймає дзвінок про подію. Зазвичай наряд прибуває протягом декількох хвилин - дуже швидко і зручно.

Особливості пультової охорони:

  • На відміну від автоматичної системи, сигнал приходить прямо до групи б Трог реагування або правоохоронним органам. Це залежить від того, з ким ви підписували угоду. Ті негайно висилають наряд для затримання злочинців. До речі, такий тип сигналізації здатний захистити не тільки від зломів і крадіжок, а й від інших неприємностей - знову-таки пожежі, протікання та іншого.
  • Щоб поставити житло під охорону, кожен раз необхідно вводити спеціальний код, відомий тільки Вам. Система фіксує в протоколі кожен випадок розблокування сигналізації, тому Ваша безпека завжди під контролем.
  • Централізована сигналізаційна система працює цілодобово і крім основних своїх функцій здатна також відзначати перебої подачі електроенергії, неполадки засобів комунікації тощо.

ustify; "> Асортимент сучасного ринку охоронних сигналізацій досить широкий. Як вітчизняні, так і імпортні бездротові охоронні сигналізації крім технічних можливостей мають і досить естетичний зовнішній вигляд, а також зручні в тому, що стосується монтажу і установки, завдяки цьому вони дуже швидко набули широкої популярність.

Іноді потрібно встановити систему охоронної сигналізації по завершенні оздоблювальних робіт. Це досить просто, адже час монтажу і здачі в експлуатацію бездротової системи істотно менше, ніж у випадку з провідний системою. Їх можна встановлювати навіть після ремонту, не вдаючись до жодних робіт, пов'язаних з прокладанням проводів.

Компанією «Сучасні системи безпеки бізнесу» може бути встановлена як провідна, так і бездротова охоронна сигналізація в будинку. Якщо у вас зроблений найсучасніший і дорогий ремонт, бездротові датчики прекрасно впишуться в Ваш інтер'єр. При установці сигналізації ми використовується тільки сертифіковане обладнання, перевірене в експлуатації.   Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини